qarabag

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „qarabag“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „qarabag“.

Europos lygoje – minimali „Sevilla“ pergalė ir graikų antausis anglams

Prasidėjo UEFA Europos lygos lemiamos kvalifikacinio etapo futbolo kovos. Lietuvoje sensacingomis lygiosiomis sužaidė Marijampolės „Sūduva“, 1:1 (1:1) išsiskyrusi su garsiuoju Glazgo „Celtic“. Svečius 3-ąją minutę į priekį išvedė Olivier Ntchamas, bet 13-ąją minutę rezultatą išlygino Ovidijus Verbickas. Pralaimėjimą patyrė Klužo CF, svečiuose 0:2 (0:0) nusileidęs Diudelanžo F91 iš Liuksemburgo. 67-ąją minutę įmušė Davidas Turpelis, 80-ąją – Danelis Sinani.
2018-08-23

Kietą riešutą gavusi „Sūduva“: jei žaisti, tai su geriausiais

Iš tų varžovų, kuriuos UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre galėjo gauti Marijampolės „Sūduva“, Lietuvos čempionei burtai lėmė galingiausią oponentę – Nikosijos APOEL ekipą. Nepaisant to, marijampoliečiai ginklų sudėti nelinkę. „Ištraukė tą, ko labiausiai norėjo treneris ir kapitonas. Jei susitikti, tai su gerais, ar ne? Taip išėjo, kad gavome aukščiausią pagal reitingą komandą. Tačiau reikia ruoštis, stengtis, dirbti ir žaisti.
2018-06-19

Čempionų lygos aštuntfinalio burtus įvertino geriausias Lietuvos futbolininkas

Pirmadienį Nione ištrauktus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtus tv3.lt įvertino dvejus metus iš eilės geriausiu Lietuvos futbolininku renkamas Fiodoras Černychas. „Įdomios rungtynės, beveik visur yra ryškus favoritas. Labiausiai nustebino Madrido „Real“ ir PSG pora, nes, mano nuomone, abi komandos galėjo žaisti finale. Gaila, kad labai anksti neteksime ir vienos iš šių gerų komandų – Londono „Chelsea“ arba „Barcelona“, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi F. Černychas.
2017-12-12

Čempionų lyga: „Atletico“ už borto, „Bayern“ susitvarkė su PSG

Turino „Juventus“, „Roma“ ir „Basel“ UEFA Čempionų lygoje prisijungė prie komandų, kurios jau anksčiau buvo užsitikrinusios vietą atkrintamosiose varžybose. Tą lėmė antradienį sužaisti paskutinieji A, B, C ir D grupių mačai.
2017-12-05

Čempionų lygoje – lemiamos pirmojo etapo kovos

Rytoj paaiškės visi 16 klubų, kurie tęs kovas UEFA Čempionų lygoje. Antradienį ir trečiadienį vyks pirmojo etapo paskutiniojo turo dvikovos. Vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai parodys ketverias rungtynes. Šiandien itin svarbus mačas vyks Londone, kur „Chelsea“ futbolininkai priims Madrido „Atletico“ komandą. C grupėje Anglijos ekipa turi 10 taškų, „Roma“ – aštuonis, „Atletico“ – šešis, „Qarabag“ – du.
2017-12-05

Anglijoje – pergales skinančių „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubų mūšis

Anglijos „Premier“ lygos 13-ame ture nestigs intriguojančių dvikovų. Pati laukiamiausia šeštadienį vyks „Anfield“ stadione, kur vietos „Liverpool“ futbolininkai priims Londono „Chelsea“. Vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas iš viso parodys penkerias rungtynes. Pastaruoju metu Anglijos čempionate pergales skina ir „Liverpool“, ir „Chelsea“. Liverpulio ekipa laimėjo tris kartus iš eilės, o Londono – keturis.
2017-11-24

Čempionų lygoje – bekompromisės dvikovos

Šiandien ir rytoj gali paaiškėti dar keletas klubų, kurie užsitikrins teisę žaisti UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose. Antradienį bei trečiadienį vyks keli intriguojantys mačai. Vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“, TV6 kanalai iš viso parodys šešerias pirmojo etapo penktojo turo rungtynes. Bene didžiausią susidomėjimą kelia Italijoje rytoj vyksianti Turino „Juventus“ ir Barcelona“ futbolininkų akistata.
2017-11-21

Čempionų lyga: sutrypti Anglijos čempionai ir strigę ispanai

Antradienį UEFA Čempionų lygoje netrūko netikėtų futbolo rungtynių rezultatų. Mačas Mančesteryje buvo su lietuvišku akcentu – rungtynėms teisėjavo mūsų šalies arbitrų brigada. Ji į Lisabonos „Benfica“ vartus skyrė du 11 metrų baudinius. Vieno jų 15-ąją minutę nerealizavo Anthony Martialis, bet 78-ąją tikslus buvo Daley Blindas.
2017-10-31

Čempionų lyga: PSG šou ir dramatiška „Chelsea“ pergalė

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje klasę pademonstravo Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzai savo aikštėje sutriuškino Vokietijos čempionus – Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Kitose labai intrigavusiose rungtynėse fantastišką pergalę pasiekė Londono „Chelsea“, svečiuose per pridėtą laiką nugalėjusi Madrido „Atletico“. Pirmasis dienos mačas vyko Azerbaidžane, kur vietos „Qarabag“ 1:2 (1:2) pralaimėjo „Roma“ komandai. Visi įvarčiai krito per pirmąsias 28 mačo minutes.
2017-09-27

Čempionų lyga: labiausiai laukiamos sezono rungtynės ir intriguojanti trenerių kova

Trečiadienį futbolo gerbėjų kvapą užgniauš dvejos itin intriguojančios UEFA Čempionų lygos rungtynės. Paryžiuje vietos „Saint-Germain“ žais su Miuncheno „Bayern“, o Madride „Atletico“ priims Londono „Chelsea“. Ko galima laukti iš šių futbolo spektaklių? Paryžiaus „Saint-Germain“ – Miuncheno „Bayern“ Rungtynes transliuos TV6 televizija, o jas, tradiciškai, komentuos Žydrūnas Grudzinskas ir Rytis Vyšniauskas.