pinzolo campiglio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pinzolo campiglio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pinzolo campiglio“.

Romos futbolininkai laimėjo draugiškas rungtynes

Penktadienį antrąsias draugiškas rungtynes sužaidė sezonui besirengianti „Roma“. Ji Italijos Pinzolo mieste 1:0 (0:0) nugalėjo Uherske Hradištės „Slovacko“. Italai pergalingą įvartį įmušė 77-ąją minutę. Tikslaus smūgio autorius – 20-mets nigerietis Sadiqas Umaras. Čekijos „Slovacko“ gretose žaidė vienintelis legionierius – antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs makedonas Veliče Šumulikoski. „Roma“ rungtynes pradėjo su argentiniečiu, prancūzu, keturiais italais ir penkiais brazilais.
2017-07-14

„Borussia“ komandai – mėgėjų pamoka, italai triuškino varžovus

Antradienį pirmąsias draugiškas rungtynes sužaidė Dortmundo „Borussia“. Ji netikėtai 2:3 (1:2) pralaimėjo ketvirtosios Vokietijos lygos komandai – „Rot-Weiss Essen“. Dortmundo ekipai įvarčius pelnė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas (30 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Ousmane’as Dembele (63 min.). „Rot-Weiss Essen“ gretose dukart pasižymėjo Benjaminas Baieris (3, 40 min.), sykį – Marcelis Platzekas (61 min.