petras sykora

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petras sykora“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petras sykora“.

Dramatiška „Pingvinų“ pergalė NHL finalo penktajame mače

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės turnyro finalo rungtynėse Pitsbergo „Penguins“ klubas pirmadienį trečiajame pratęsime 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė reguliariojo sezono nugalėtojus Detroito „Red Wings“ ledo ritulininkus, kurie pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3:2. Pirmąsias dvejas finalo rungtynes savo arenoje „Red Wings“ laimėjo (4:0 bei 3:0), o „Penguins“ arenoje komandos pasidalijo po pergalę (2:3 ir 2:1). Pergalingą įvart...
2008-06-03

NHL Rytų konferencijos finalas prasidėjo „Pingvinų" pergale

Pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo iki keturių pergalių rungtynėse Pitsbergo „Penguins" klubas namuose 4:2 (3:2, 1:0, 0:0) nugalėjo Filadelfijos „Flyers" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Jevgenijus Malkinas, po vieną - Petras Sykora ir Sidney Crosby. Svečių komandoje abusyk pasižymėjo Mike`as Richardsas. Antrąsias Rytų konferencijos finalo rungtynes komandos Pitsberge žais sekmadienį.
2008-05-10

D. Zubraus klubas pirmadienį varžovus įveikė po pratęsimo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas pirmadienį namuose po pratęsimo 4:3 (0:0, 1:2, 2:1, 1:0) nugalėjo Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus, nors trečiajame kėlinyje svečiai turėjo dviejų įvarčių (1:3) persvarą. Per 15 su puse žaidimo minutės lietuvis kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-05

Pitsbergo „Penguins“ ledo ritulininkai vejasi Dainiaus Zubraus klubą

Dvidešimt antrą pergalę 40-tosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse Iškovojo Pitsbergo "Penguins" klubas, ketvirtadienį namuose 6:2 (0:1, 2:0, 4:1) nugalėjęs Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio autsaiderę Toronto "Maple Leafs" (40 tšk.) ekipą. Aikštės šeimininkų pergalę nulėmė trečiojo kėlinio pradžioje per 48 sekundes pelnyti trys įvarčiai.
2008-01-04

Dar vienas D. Zubraus klubo pralaimėjimas NHL

Devintą nesėkmę keturioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Rytų konferencijos Atlanto pogrupio autsaideris Dainiaus Zubraus Niu Džersio "Devils" (12 tšk.) klubas.Pirmadienį savo arenoje "Devils" komanda 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) turėjo pripažinti į antrąją vietą Atlanto pogrupyje iškopusių Pitsbergo "Penguins" (15 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.
2007-11-06

Nešvilio klubas tapo absoliučiu NHL lyderiu

Po antradienį įvykusių Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynių absoliučiu lygos lyderiu tapo Nešvilio "Predators" klubas, namuose 4:3 (0:0, 2:1, 2:2) įveikęs Edmontono "Oilers" ekipą.Įvarčius nugalėtojams pelnė Shea Weberis, Alexanderis Radulovas, Jasonas Arnottas ir J.P.Dumontas."Oilers" komandoje, kuri su 69 taškais užima tik dvyliktą vietą Vakarų konferencijoje, pasižymėjo Alesas Hemsky`s, Petras Sykora ir Toby Petersenas.
2007-03-28

Trečioji "Devils" ledo ritulininkų pergalė Stenlio taurės varžybų finale

Trečią pergalę penktosiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo rungtynėse iškovojo Nju Džersio "Devils" ekipa.