Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „palermo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „palermo“.

Stulbinantys Baggy B pokyčiai: sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus

Milžiniško populiarumo sulaukusio realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ sėkmės, regis, nepavyko pakartoti niekam. Šiame muzikiniame projekte užgimusios garsenybės daugeliui puikiai žinomos iki šių dienų. Tiesa, praėjus kiek daugiau nei 13 metų daugumos dalyvių išvaizda kardinaliai pasikeitė. Ne išimtis ir Paulius Pročkys, kuris geriau žinomas Baggy B pseudonimu.
2019-10-26

„Roma“ prisiviliojo PSG spindėjusį saugą

Paryžiaus „Saint-Germain“ spindėjęs futbolininkas Javieras Pastore grįžta rungtyniauti į Italiją. 29-erių saugas vilkės „Roma“ marškinėlius. Sostinės klubas patvirtino, kad J. Pastore sveikatos patikrinimas buvo sėkmingas, tad futbolininkas netrukus suraitys autografą ant trejų metų sutarties. Argentinietis „Saint-Germain“ garbę gynė nuo 2011-ųjų. J. Pastore Paryžiaus klube sužaidė 265 rungtynes, per kurias pelnė 45 įvarčius ir atliko 59 rezultatyvius perdavimus.
2018-06-26

Italijoje suklupo Čempionų lygos finalininkas

Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą. „Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina. Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi. „Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.
2017-05-15

„Juventus“ ir „Napoli“ šventė pergales, Romos komandos prarado taškų, Milano derbis baigėsi lygiosiomis

Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis. „Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“. Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.
2017-04-16

Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Italijos aukščiausiosios futbolo lygos „Serie A“ lyderiai sekmadienį sužaidė lygiosiomis – „Napoli“ namuose 1:1 (0:1) baigė mačą su Turino „Juventus“. Svečiai šeimininkus užklupo greitu įvarčiu – 7-ąją minutę įmušė vokietis Sami Khedira. „Napoli“ rezultatą išlygino sužaidus valandą. 60-ąją minutę pasižymėjo slovakas Marekas Hamšikas.
2017-04-03

Baggy B po dešimties metų: nuo to laiko aš stipriai pasikeičiau

Milžiniško populiarumo sulaukusio realybės šou „Kelias į žvaigždes 2“ sėkmės, regis, nepavyko pakartoti niekam. Šiame muzikiniame projekte užgimusios garsenybės daugeliui puikiai žinomos iki šių dienų. Viena ryškiausių personų šiame šou neabejotinai buvo Paulius Pročkys, kuris scenoje geriau žinomas Baggy B pseudonimu.
2017-03-23

Italijos lygoje – „Inter“ atgimimas ir sunkus vakaras favoritams

Italijoje pergales šventė favoritai. Tiek „Juventus“, tiek „AC Milan“, tiek Milano „Inter“ iškovojo pergales. Tiesa, pastarasis klubas šiame sezone stringa, favoritu jį vadinti jau būtų sunku. Turino „Juventus išvykoje 1:2 susitvarkė su „Chievo Verona“ klubu. Pirmasis įvartį pelnė Mario Mandžukičius (53`), o 66-ąją minutę rezultatą išlygino Sergio Pellissier (66`). pergalę lėmė Miralemo Pjaničiaus įvartis 75-ąją minutę.
2016-11-06

Italijoje eilinė „Juventus“ pergalė

„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos septynios 28-to turo rungtynės. Ir toliau sėkmingai žaidžia Turino „Juventus“ klubas. Italijos čempionai išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Bergamo „Atalanta“. Turino „Juventus“ klubas jau nepralaimi 18-kos rungtynių iš eilės ir per 18-ą rungtynių iškovojo 17-ą pergalių. Rungtynėse prieš „Atalanta“ čempionus į priekį vedė Andrea Barzagli ir Mario Lemina, pelnę įvarčius atitinkamai 24-tą ir 86-tą minutėmis. Abu įvarčius asistavo Mario Mandžukičius.
2016-03-06

Italijos „Serie A“ čempionate lyderiai šventė pergales

„Serie A“ čempionate į pergalių kelią sugrįžę „Juventus“ futbolininkai ir toliau skina pergales. Šį kartą čempionai išvykoje 3:2 (2:1) nugalėjo „Carpi“ ekipą. Tragiškai sezoną pradėję „Juventus“ jau laimėjo septintas rungtynes iš eilės. „Alberto Braglia” stadione „Juventus“ savo pranašumą įrodė ir prieš „Carpi“. Pirmieji įvartį15-ąją min. pelnė „Carpi“ futbolininkai po tikslaus Marco Borriello smūgio. Tačiau dar pirmajame kėlinyje čempionai išsiveržė į priekį.
2015-12-20

2015-2016 metų sezoną Italijos futbolo čempionas Turino „Juventus“ pradėjo pralaimėjimu

Sekmadienį sužaistos likusios aštuonerios 2015-2016 metų sezono Italijos aukščiausiosios futbolo lygos (Serie A) pirmojo turo rungtynės, po kurių dvidešimties komandų turnyre pirmauja pergales iškovoję ir po 3 taškus turintys devyni klubai. Netikėtu pralaimėjimu sezoną pradėjo čempiono titulą ginantis Turino „Juventus“ klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą. Pergalingo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Cyril Thereau (78 min.