Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oscaras robertsonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oscaras robertsonas“.

NBA apdovanojimai: padėka Jonui Valančiūnui ir prizas Domanto Sabonio bendražygiui

Oficialiai nusileido Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) uždanga. Kalifornijos valstijos Santa Monikos mieste išdalyti sezono apdovanojimai. Specialios padėkos sulaukė Toronto „Raptors“ žaidęs Jonas Valančiūnas. Jį ir kitus komandos lyderius – DeMarą DeRozaną, Kyle’ą Lowry – paminėjo buvęs ekipos strategas Dwane’as Casey, kuriam atiteko metų trenerio laurai.
2018-06-26

„76ers“ naujokas nestabdo – užfiksavo jubiliejinį trigubą dublį

Filadelfijos „76ers“ naujokas Benas Simmonsas ir toliau sunkiai sustabdomas. Šiąnakt gynėjas surinko 10-ąjį trigubą dublį debiutiniame sezone, padėdamas komandai laimėti – 120:108 (32:24, 27:28, 39:19, 22:37) namie įveikti Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus. Šeimininkai antrojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą (45:35), o trečiojo pabaigoje pirmavo 90:62. B. Simmonsas per 30 minučių pelnė 15 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 12 kamuolių.
2018-03-25

MVP tapęs Russellas Westbrookas: šis apdovanojimas skirtas ne man

Oklahomos „Thunder“ įžaidėjas Russellas Westbrookas po magiško sezono buvo išrinktas naudingiausiu NBA krepšininku 2016-17 metais. Gynėjas tapo pirmuoju žaidėju per 55 metus, kuris sugebėjo vidutiniškai rinkti trigubą dublį: 31,6 taško, 10,4 rezultatyvaus perdavimo ir 10,7 atkovoto kamuolio per rungtynes. Paskutinis vidutiniškai trigubą dublį rinko Oscaras Robertsonas, jis tai padarė 1961-62 metų sezone.
2017-06-27

Legendos atsisveikina su pasitraukiančiu Paulu Pierce’u

Šiąnakt „Clippers“ neturėjo jokių šansų Los Andžele ir Jutos „Jazz“ pralaimėjo 91:104. Kalifornijos komanda NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje nusileido 3:4. Tai buvo paskutinės Paulo Pierce’o karjeros rungtynės. Mano, kad padarė, ką galėjo „Nesigailiu. Per savo karjerą padariau viską, ką galėjau, – taip pasitraukdamas sakė P. Pierce’as. – Nepriklausomai nuo to, kas nutiko šiandien, esu laimingas. Šiame sezone man labai patiko žaisti su šia vaikinų grupe.
2017-05-01

Domantas Sabonis žaidė nedaug, Russellas Westbrookas – per žingsnį nuo rekordo

Oklahoma Sičio „Thunder“ savo aikštėje 101:113 pralaimėjo Šarlotės „Hornets“. Lietuvis Domantas Sabonis šeimininkų gretose žaidė mažai, o Russellas Westbrookas atsidūrė per žingsnį nuo įspūdingo rekordo. „Thunder“ rungtynes pradėjo geriau ir 6-ąją minutę buvo priekyje 13:6. Po poros minučių „Hornets“ persvėrė rezultatą (17:16). Šarlotės krepšininkai pirmavo viso likusio mačo metu.
2017-04-03

Domantas žaidė daug, bet jo indėlio pergalei nepakako

Domantas Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir aikštėje praleido 33 minutes. Jo indėlio buvo maža – beveik visą mačą pirmavusi Oklahoma Sičio „Thunder“ namie 95:100 nusileido San Antonijo „Spurs“. Pirmųjų mačo taškų reikėjo laukti daugiau kaip dvi minutes. Juos pelnė „Thunder“ viesulas Russellas Westbrookas (2:0 – 3 minutė). Šeimininkai rungtynes pradėjo 14:3 (6 min.
2017-04-01

NBA naujokų, pašauktų pirmuoju numeriu, visų laikų TOP 10

Neseniai įvyko 2009 metų NBA naujokų birža. Joje nieko nuostabaus neatsitiko: Blake'as Griffinas, kaip ir buvo tikėtasi, pašauktas pirmuoju numeriu. Ar jis iš tiesų to vertas? Tai sužinosime prabėgus ne vienam ir ne dviem sezonams, o dabar pateikiame geriausių visų laikų NBA žaidėjų, kurie buvo pakviesti būtent pirmuoju šaukimu, dešimtuką.
2009-06-29

NBA paskelbė tris geriausias 2002-2003 metų sezono krepšininkų sudėtis

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovybė antradienį paskelbė tris geriausias 2002-2003 metų sezono krepšininkų sudėtis. Į pirmąjį (All-NBA first team) penketą pateko naudingiausias sezono krepšininkas Timas Duncanas (Timas Dukanas, San Antonijaus "Spurs"), Los Andželo "Lakers" komandos lyderiai Kobe Bryantas (Kobė Brajantas) bei Shaquille`as O`Nealas (Šekilas O`Nilas), Kevinas Garnettas (Kevinas Garnetas) iš Minesotos "Timberwolves" ir rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Tracy McGra...