nikita romanovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikita romanovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikita romanovas“.

Lietuvos biatlonininką nuo medalio pasaulio čempionate skyrė tik vienas šūvis

Baigėsi Novo Meste (Čekija) praėjusią savaitę vykęs pasaulio vasaros biatlono čempionatas, kuriame dalyvavo šeši Lietuvos atstovai. Sėkmingiausiai pasirodė jaunimo grupėje startavęs Nikita Romanovas, kuris sprinte riedslidėmis užėmė šeštą vietą, o persekiojime – aštuntą. 7,5 km sprinte N.Romanovas suko vieną baudos ratą (šaudymas 0+1) bei nugalėjusiam čekui Tomašui Mikyskai pralaimėjo 1 min. 4 sek. Nuo bronzą iškovojusio slovako Tomašo Sklenariko mūsiškį skyrė vos 13,4 sek.
2021-08-30

Galingas Salvijaus Ramanausko startas Europos jaunimo festivalyje

Lietuvos jaunimo rinktinės vėliavnešys Salvijus Ramanauskas Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Erzurume (Turkija) pateko į finalą. Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovas 1500 m distancijoje su 2 min. 21,342 sek. rezultatu ne tik laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, bet ir parodė pirmą rezultatą iš visų 28 dalyvių. Pirmame pusfinalyje Salvijus Ramanauskas su 2 min. 53,472 sek. rezultatu finišavo antras, nusileidęs italui Spechenhauseriui Lucai (2 min. 53,327 sek.