nieciecza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nieciecza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nieciecza“.

Fedoras Černychas įmušė ir atliko rezultatyvų perdavimą, bet „Jagiellonia“ išleido pergalę

Balstogės „Jagiellonia“ paleido iš rankų pergalę Lenkijos lygoje – pirmadienį svečiuose 3:3 (2:1) sužaidė su Gdansko „Lechia“. Lietuvos futbolo rinktinės kapitonas Fedoras Černychas pasižymėjo įvarčiu i rezultatyviu perdavimu. Pirmąjį įvartį po kampinio pelnė šeimininkai. 11-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Blažejus Augustynas. Tas pats futbolininkas 24-ąją minutę įsimušė ir į savuosius vartus. Tai atsitiko po F. Černycho perdavimo iš kairės. 26-erių lietuvis 49-ąją minutę įvartį pelnė pats.
2017-09-18

Arvydas Novikovas prie pergalės prisidėjo realizuotu baudiniu

Sekmadienį Lenkijos Ekstraklasos antrojo turo rungtynėse pergalę iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turinti Balstogės „Jagiellonia“. Ji namie 2:1 (0:0) nugalėjo Zabžo „Gornik“. Vieną įvarčių pelnė Arvydas Novikovas. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame „Jagiellonia“ futbolininkams teko vytis. 56-ąją minutę svečiams įvartį įmušė Igoris Angulo. Balstogės komanda 71-ąją minutę rezultatą išlygino. 11 metrų baudinį realizavo A. Novikovas. Šeimininkai tokį pat šansą gavo ir 93-ąją minutę.