nemeravičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nemeravičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nemeravičius“.

Lenkijoje – dar viena Lietuvos irkluotojų pergalė

Bydgoščiuje (Lenkija) savaitgalį įvyko 25-oji aštuonviečių irklavimo regata Brdos taurei laimėti, kurioje dalyvavo dvi lietuvių komandos – vaikinų suaugusiųjų ir jaunių. Suaugusiųjų aštuonvietę irklavo ir Lietuvos pagrindinės rinktinės nariai – Dovydas Nemeravičius bei Armandas Kelmelis. Kartu su jais irklavo Karolis Kamarauskas, Giedrius Bieliauskas, Mantas Juškevičius, Justinas Balašaitis, Arnas Kazlauskas ir Matas Jakubauskas, o vairininkas buvo Edgaras Savickis.
2016-09-26

D. Nemeravičius ir A. Kelmelis – pasaulio jaunių irklavimo vicečempionai

Lietuvos dvivietininkai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis pasaulio jaunių (U-19) čempionate Hamburge (Vokietija) iškovojo sidabro apdovanojimus. 16-metis A. Kelmelis ir 17-metis D. Nemeravičius sekmadienį A finale neprilygo Vokietijos įgulai, kuri laimėjo auksą. Lietuviai 2000 metrų distanciją įveikė per 7 min. 35,26 sek., o aukso medalininkai vokiečiai – 13 sekundžių greičiau. Bronza atiteko kiek daugiau nei sekunde nuo lietuvių atsilikusiai Australijos įgulai.