murillo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „murillo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „murillo“.

Milano „Inter“ į Italijos taurės ketvirtfinalį žengė su fantastišku įvarčiu per save

Antradienį sužaistos vienerios Italijos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynės. Jose Milano „Inter“ namuose 3:2 po pratęsimo įveikė „Bologna“ futbolininkus ir žengė toliau. 34-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė fantastišką įvartį įmušęs kolumbietis Jeisonas Murillo, o 39-ąją persvarą padvigubino argentinietis Rodrigo Palacio. Tačiau Bolonijos futbolininkai nepasidavė. 43-ąją minutę Blerimas Dzemaili rezultatą sušvelnino, o 73-ąją Ganos atstovas Godfredas Donsah pelnė išlyginamąjį įvartį.