miralemas pjaničius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „miralemas pjaničius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „miralemas pjaničius“.

„Barcelona“ tikisi atsisveikinti su septyniais žaidėjais

Šią vasarą „Barcelona“ tikisi parduoti bent keletą žaidėjų. Pasak „Sport.es“, katalonų klubas kalbama apie 5-7 žaidėjus. Dalis uždirbtų pinigų bus skirta naujiems pirkiniams. Skelbiama, kad komanda atsisveikins su savo auklėtiniu Carlesu Alena. Juo domisi „Wolverhampton Wanderers“. Katalonai yra pasirengę parduoti 23-ų žaidėją už 8 mln. eurų. „Barca“ nesvarsto nuomos galimybių, kadangi sutartis su žaidėju baigs galioti po kito sezono.
2021-06-09

Turinas – rojaus kampelis Italijoje: Ronaldo uždirba trigubai daugiau už kitus

Turino „Juventus“ dominuoja Italijoje ne tik pagal savo rezultatus futbolo aikštėje ir iškovotus titulus, bet ir finansiškai. Galimą drąsiai sakyti, kad futbolininkams Turinas yra tikras rojaus kampelis Italijoje. „Senąja Senjora“ vadinamas klubas jau ilgą laiką neužleidžia lyderių pozicijos „Serie A“ pirmenybėse. Šią lygą jie laimėjo jau aštuonis kartus iš eilės, tikėtina, kad laimės ir devintą kartą iš eilės.
2019-09-10

Moterys negalėjo atitraukti akių: C. Ronaldo kartu su komanda įsiamžino be marškinėlių

Bene garsiausias pasaulio futbolininkas Cristiano Ronaldo neseniai paviešino nuotrauką, kurioje jis, kartu su „Juventus“ komandos nariais, įsiamžino persirengimo kambaryje. Internautės negalėjo atitraukti akių, mat dalis sportininkų nevilkėjo marškinėlių: Paulo Dybala, Miralemas Pjaničius, Leonardo Bonuccis, Juanas Cuadrado ir kiti. Futbolininkai pademonstravo įspūdingus raumenis ir komandos bendrystę.
2018-10-04

Čempionų lyga: C. Ronaldo išvarymas, čempionų pergalė ir niuksas „Man City“

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos net aštuonerios rungtynės, kuriose netrūko netikėtų rezultatų bei akibrokštų. Sėkmingai titulo gynimą pradėjo Madrido „Real“ futbolininkai, tuo tarpu Mančesterio grandams vakaras susiklostė labai skirtingai. H grupėje Turino „Juventus“ 2:0 (1:0) išvykoje nugalėjo „Valencia“ futbolininkus, nors žaidė dešimtiese ir tą darė be ryškiausios savo žvaigždės Cristiano Ronaldo. Portugalas 29-ąją minutę už ginčytiną epizodą išvydo prieš save raudoną kortelę.
2018-09-19

Paviešino „Serie A“ žaidėjų algas: visus įspūdingai lenkia Cristiano Ronaldo

Šią vasarą į Italiją persikėlęs portugalas Cristiano Ronaldo sudrebino futbolo rinką ir privertė nemažai sirgalių prisiminti „Serie A“ pirmenybes, kuri pastaraisiais metais prarado buvusią šlovę. Turine C.Ronaldo sugeria visą dėmesį ir tapo labiausiai sekamu sportininku. „Juventus“ klubui šis ėjimas per ketverius metus kainuos 220 milijonų eurų, neskaičiuojant mokesčių, kurie šią sumą dar labiau išpūs. C.Ronaldo vien per metus uždirbs 30 mln.
2018-08-24

Čempionų lygoje – Italijos ir Ispanijos milžinų mūšis

Į Europos stadionus grįžta UEFA Čempionų lygos kovos. Šiandien ir rytoj vyks pirmosios ketvirtfinalio rungtynės. Didžiausi susidomėjimą kelia Italijoje šiandien vyksiantis Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“ futbolininkų susirėmimas. Šie klubai praėjusį sezoną grūmėsi finale. Tada 4:1 triumfavo Ispanijos komanda. Ketvirtfinalio mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt, „Viasat Sport Baltic“ ir TV6 kanalai.
2018-04-03

Paviešinti didžiųjų futbolo klubų žaidėjų atlyginimai

Paviešinti didžiųjų pasaulio futbolo klubų žaidėjų atlyginimai. Juos pateikia portalas footballplayerpro.com. Brangiausias dvejų pastarųjų metų UEFA Čempionų lygos nugalėtojo Madrido „Real“ futbolininkas – Cristiano Ronaldo. 32-ejų portugalas per savaitę uždirba 365 tūkstančių svarų sterlingų. Tokia jo sutartis galioja iki 2021-ųjų.
2018-03-22

Spaudimą didinantis „Juventus“ mušė septynis, bet „Napoli“ išsaugo persvarą

Italijos „Serie A“ lyderiu lieka „Napoli“. Jis sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Benevento“ futbolininkus. 20-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas, 47-ąją – Marekas Hamšikas. „Napoli“ ant kulnų mina titulą ginantis Turino „Juventus“. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje nepasigailėjo „Sassuolo“ – 7:0 (4:0). „Hetriką“ pelnė Gonzalo Higuainas, įmušęs tris paskutiniuosius rungtynių įvarčius. Tai įvyko 63, 74 ir 83 minutėmis. Dubliu pasižymėjo Sami Khedira (24, 27 min.
2018-02-05

Mažumoje žaidęs „Juventus“ įmušė šešis įvarčius, tris jų – Sami Khedira

„Serie A“ futbolo lygoje įspūdingą pergalę iškovojo šešerių pastarųjų metų Italijos čempionas Turino „Juventus“. Jis sekmadienį svečiuose 6:2 (2:1) sutriuškino Udinės „Udinese“. Pirmąjį įvartį pelnė svečiai. 8-ąją minutę pasižymėjo Stipe Perica. „Juventus“ rezultatą išlygino 14-ąją minutę, kai kamuolį į savuosius vartus nukreipė Samiras. 20-ąją minutę Turino futbolininkai pirmavo po Sami Khediros įvarčio. 26-ąją „Juventus“ liko dešimtiese.
2017-10-22

Italijos „Serie A“ – įvarčių lietus

Šeštadienį sužaistos trejos Italijos „Serie A“ rungtynės. Jų metu įmušta 11 įvarčių. Rezultatyviausiai klostėsi „Genoa“ ir „Juventus“ mačas. Jį 4:2 (2:2) laimėjo svečiai iš Turino. „Juventus“ tris įvarčius pelnė Paulo Dybala (14, 45+3 (11 m), 92 minutėmis), vieną – Juanas Cuadrado (62 min.). „Genoa“ 11 metrų baudinį realizavo Andrey Galabinovas (7 min.). 1-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Juventus“ atstovas Miralemas Pjaničius.