Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas sadauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas sadauskas“.

Olimpietis plaukikas Mindaugas Sadauskas baigia profesionalią karjerą

Lietuvos plaukimo rinktinės narys Londono olimpinėse žaidynėse Mindaugas Sadauskas paskelbė apie plaukiko karjeros pabaigą. Pasak šiuo metu vaikus JAV treniruojančio sportininko, atėjo laikas naujiems iššūkiams. „Baigiu 18 metų trukusią profesionalaus plaukiko karjerą. Šiame gyvenimo etape pajutau, kad reikia judėti į priekį ir ieškoti naujų iššūkių. Man plaukimas labai patinka, bet nebeturiu kibirkšties, kuri degtų ir vestų pagrindinio sportinio tikslo link – olimpinių žaidynių.
2017-11-09

Lietuvos plaukikų komanda įplaukė į pasaulio čempionato finalą

Plaukimo pirmenybėse 25 metrų baseine Vindsore (Kanada) Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis užėmė septintąją vietą 4 po 50 metrų kompleksiniu plaukimu atrankos varžybose. Lietuviai distanciją įveikė per 1 min. 34,3 sek. ir sau už nugaros paliko dešimt komandų, tarp jų Prancūziją ir Kanadą. Atrankoje greičiausiai plaukė Rusijos (1 min. 33,35 sek.), Baltarusijos (1 min. 33,48 sek.) ir Kinijos plaukikai (1 min. 33,95 sek.
2016-12-10

Geležinė ledi taikosi į medalių rekordą

Vengrijos plaukikė Katinka Hosszu vėl planuoja daugybę startų antradienį Kanadoje prasidedančiame pasaulio plaukimo čempionate 25 metrų baseine. Iškovojusi keturis olimpinius medalius Rio de Žaneire, 27 metų vengrė siekia dar daugiau. Pirmenybėse Vindsore (Kanada) ji ketina plaukti 200, 400 ir 800 m laisvuoju stiliumi, 100, 200 ir 400 m kompleksiniu plaukimu, 50, 100, 200 m nugara, 100 ir 200 m peteliške ir 200 m krūtine.
2016-12-06

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas Švedijoje pateko į finalus

Švedijos sostinėje vykstančiose tarptautinėse „Swim Open Stockholm“ plaukimo varžybose sėkmingai atranką šeštadienį įveikė bei į savo rungčių finalus pateko Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas. Ketvirtadienį laimėjusi 50 m krūtine plaukimo finalą, Rūta Meilutytė šeštadienį atrankoje dvigubai ilgesnį nuotolį nuplaukė per 1 minutę 7,53 sekundės bei vėl aplenkė visas varžoves.
2016-04-02

Giedrius Titenis plaukimo varžybose Amsterdame buvo antras, Mindaugas Sadauskas – tryliktas

Olandijoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose „Amsterdam Swim Cup 2015“ 50 m ilgio baseine šeštadienį vyrų 100 m krūtine rungtyje antrąją vietą užėmė Giedrius Titenis, distanciją įveikęs per 1 minutę 00,10 sekundės. Nugalėtoju tarp aštuonių finalo dalyvių tapo britas Adamas Peaty'is (59,67 sek.
2015-12-13

Giedrius Titenis plaukimo varžybose Amsterdame finišavo trečias, Mindaugas Sadauskas – penktas

Olandijoje prasidėjo tarptautinis plaukimo varžybų turnyras „Amsterdam Swim Cup 2015“ 50 m ilgio baseine, kuriame dalyvauja ir du Lietuvos atstovai – Giedrius Titenis ir Mindaugas Sadauskas. Penktadienį 200 m vyrų rungtyje krūtine G. Titenis pagrindiniame aštuonių dalyvių finale finišavo trečias (2 min. 13,25 sek.
2015-12-12

Mindaugas Sadauskas Europos plaukimo pirmenybėse neturėjo sau lygių

Izraelyje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse trumpame (25 metrų ilgio) baseine Mindaugas Sadauskas šeštadienį sėkmingai įveikė 100 m laisvuoju stiliumi atrankos varžybų barjerą ir su geriausiu rezultatu bei Lietuvos rekordu pateko į pusfinalį tarp šešiolikos plaukikų. M. Sadauskas nuotolį įveikė per 47,18 sekundės bei laimėjo septintą kvalifikacinį plaukimą.
2015-12-05

Į Lietuvą grįžusi Rūta Meilutytė nepanoro rodyti sidabro medalio

Rūta Meilutytė, Giedrius Titenis ir visa likusi Lietuvos plaukimo rinktinė pirmadienį vėlai vakare artimųjų, žurnalistų ir gerbėjų būrio sutikti Vilniaus oro uoste. "Esu apskritai patenkinta. Galbūt nepavyko išpildyti pagrindinio šių metų tikslo, bet ką padarysi", - kalbėjo vienintelį medalį į Lietuvą parvežusi R. Meilutytė. Būtent pasaulio čempionato sidabro apdovanojimo olimpinė čempionė nepanoro rodyti ir net įkalbinėjama gynėsi, kad sunku jį ištraukti.
2015-08-10

Lietuvos plaukikų estafetės kvartetas nepateko į pasaulio čempionato Rusijoje finalą

Rusijos vykstančiame 16-ame pasaulio vandens sporto šakų čempionate Lietuvos plaukikų kvartetas nepateko į estafetės keturi po 100 m laisvu stiliumi rungties finalą. Lietuviai - Simonas Bilis, Mindaugas Sadauskas, Povilas Strazdas ir Tadas Duškinas - nuotolį nuplaukė per 3 minutes 20,15 sekundės ir ketvirtąjį atrankos plaukimą baigė septinti, o bendroje įskaitoje tarp 30-ties komandų užėmė devynioliktą vietą. Iki finalinio aštuntuko lietuviams pritrūko 4,68 sekundės.
2015-08-02

Rūta Meilutytė ir kiti Lietuvos plaukikai į Kazanę vyksta visiškai pasirengę

Jau ketvirtadienį Lietuvos plaukikai išvyksta į Kazanę (Tatarstanas, Rusija) dalyvauti Pasaulio plaukimo čempionate. Tai svarbiausios sezono varžybos, kurioms Rūta Meilutytė ir didžioji Lietuvos rinktinės dalis pasirengimą baigia Rumunijos sostinėje Bukarešte. „Komanda kaip kumštis, vaikinai su Rūta puikia sutaria. Visi testai nuteikia pozityviai“, - sakė Lietuvos plaukimo rinktinės vyr. treneris Žilvinas Ovsiukas.