mindaugas misevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas misevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas misevičius“.

„Baltrex-Šiaulių“ regbininkai iškovojo Europos klubų Čempionų taurės sidabrą

Savaitgalį Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame Europos regbio-7 klubų Čempionų taurės turnyre sidabro medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Tai – geriausias Šiaulių ekipos pasiekimas šio turnyro istorijoje. B grupėje šiauliečiai 14:17 (7:5) pralaimėjo Krasnojarsko „Krasny Yar“ (Rusija) komandai, bet vėliau 38:5 (24:0) nugalėjo Kišiniovo „Steaua“ (Moldova), 38:0 (19:0) sutriuškino „RC Helsinki“ (Suomija) klubą ir grupėje užėmė pirmąją vietą.
2018-05-14

Treneris iš PAR Ntando Manyosha: Lietuvos regbiui metai buvo geri

2017 metai Lietuvos regbiui buvo gana sudėtingi, bet derlingi. Lietuvos vyrų regbio rinktinė 2017 metais laimėjo visas ketverias rungtynes – nugalėtos Liuksemburgo, Švedijos, Latvijos komandos ir pajėgi Ukrainos rinktinė. Kitais metais rinktinė sieks pratęsti pergalių seriją ir iškopti į aukštesnį Europos čempionato divizioną.
2017-12-15

Po dramatiško Šiaulių derbio „Vairas-Kalvis“ užtikrino „Top“ lygos čempiono titulą

Šiaulių „Vairo-Kalvio“ ekipa jubiliejinį – 30-ą – kartą tapo stipriausia Lietuvos regbio komanda. Po savaitgalį sužaistų Baltijos regbio „Top“ lygos priešpaskutinio – penktojo – turo rungtynių „Vairo-Kalvio“ ekipa tapo nebepavejama ir užsitikrino nugalėtojos taurę. Stipriausiais Lietuvoje „Vairo-Kalvio“ regbininkai tapo po ketverių metų pertraukos.
2017-10-02

Regbio „Top“ lygoje – įspūdinga „Vairo-Kalvio“ pergalė ir drama Šiauliuose

Savaitgalį vykusiose Baltijos regbio „Top“ lygos rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo lyderis Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubas. „Vairiečiai“ išvykoje 64:15 (29:10) nugalėjo Kekavos „Transact Pro-Miesnieki“ (Latvija) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų.
2017-09-18

„Baltrex-Šiauliai“ apgynė Lietuvos regbio-7 čempionų titulą

Lietingą šeštadienį Šiauliuose praūžė Lietuvos regbio-7 čempionatas, o nugalėtojo titulą apgynė po nesėkmingos sezono pradžios atsigavęs Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Be pralaimėjimų A grupėje žaidusi „Baltrex-Šiaulių“ ekipa pusfinalyje 24:12 nugalėjo Baltijos čempionę Kauno „Žalgirio“ ekipą, o finale po dramatiško trilerio 19:15 įveikė pagrindinį savo varžovą Šiaulių „Vairo-Kalvio“ klubą.
2017-09-04

Lietuvos regbio rinktinė Europos čempionato ciklą baigė įspūdinga pergale

Lietuvos regbio rinktinė galingai baigė Europos čempionato "Conference 1" diviziono Šiaurės konferencijos turnyrą. Lietuvos regbininkai paskutinėse rungtynėse šeštadienį išvykoje 52:12 (38:7) sutriuškino Švedijos komandą. Lietuvos regbininkai aikštėje dominavo nuo mačo pradžios ir dar neįpusėjus pirmajame kėliniui pirmavo 28:0. Pirmuosius taškus švedai pelnė tik po apmaudžios lietuvių klaidos perduodant kamuolį.
2017-05-06

Paaiškėjo Lietuvos regbio rinktinės sudėtis rungtynėms su Liuksemburgu

Lietuvos regbio rinktinės treneriai penktadienį paskelbė sudėtį šeštadienį Panevėžyje vyksiančioms Europos regbio čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos rungtynėms su Liuksemburgo komanda. Šios rungtynės yra svarbioms abiem komandoms, nes jos šiuo metu turnyro lentelėje rikiuojasi greta. Lietuva su keturiais taškais yra ketvirta, o Liuksemburgas (1 tšk.) yra penktas.
2017-04-21

Lietuvos regbio rinktinė su Liuksemburgu juokauti neketina

Šeštadienį Panevėžio Aukštaitijos stadione (A. Jakšto g. 1) Lietuvos regbio rinktinė žais svarbias Europos čempionato „Conference 1“ diviziono Šiaurės konferencijos rungtynes su Liuksemburgo komanda. Didysis regbis į Aukštaitijos sostinę grįžta po daugiau nei 20 metų pertraukos. „Panevėžys senai neturėjo aukštos kokybės regbio, todėl tai bus puiki šventė tiek žiūrovams, tiek Panevėžio regbio veteranams.
2017-04-20

Žiemiškame regbio derbyje – Lietuvos regbininkų pergalė prieš broliukus

Lietuvos regbio rinktinė dramatiška pergale pradėjo Europos čempionato „Conference 1” diviziono Šiaurės konferencijos turnyrą. Lietuviai šeštadienį žiemiškose oro sąlygos 11:6 (3:3) nugalėjo Latvijos komandą. Komandoms teko rungtyniauti itin ekstremaliomis oro sąlygomis. Dėl sniego ir šalčio komandoms sunkiai sekėsi žaisti su kamuoliu, o pirmajame kėlinyje daugiau atakavo latviai.
2016-11-05

Paskelbti geriausi šalies regbininkai

Geriausiais 2009 metų Lietuvos regbininkais išrinkti po lygiai taškų surinkę saugai Edmundas Ščavinskas ir Mindaugas Misevičius. Šiaulių "Vairo" komandoje žaidžiantis M. Misevičius ir Šiaulių "Baltrex" klubui atstovaujantis E. Ščavinskas Lietuvos regbio federacijos (LRF) surengtuose rinkimuose pelnė po 69 taškus.