milošas raoničius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milošas raoničius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milošas raoničius“.

Daviso taurė turės naujus nugalėtojus: istorinį žygį pratęsę suomiai ketvirtfinalyje eliminavo kanadiečius

Malagoje (Ispanija) prasidėjo Daviso taurės finalų savaitė, po kurios paaiškės stipriausia pasaulio vyrų teniso rinktinė. Antradienį pirmajame ketvirtfinalyje suomiai 2:1 nugalėjo titulą gynusius kanadiečius ir pirmą kartą istorijoje pateko į pusfinalį.
2023-11-22

Beveik 2 metus nežaidusi buvusi trečioji pasaulio raketė grįžo į kortus

Nyderlanduose vykstančiame ATP 250 serijos „Libema Open“ vyrų teniso turnyre savo karjerą atnaujino buvusi trečioji pasaulio raketė kanadietis Milošas Raoničius. Reitingo taškų nebeturėjęs M.Raoničius pasinaudojo teise į „apsaugotą“ reitingą ir taip pateko į pagrindinį etapą. Čia jo startas buvo puikus – kanadietis per 1 valandą 25 minutes 6:3, 6:4 nugalėjo serbą Miomirą Kecmanovičių (ATP-39). Tai buvo trečia kanadiečio pergalė prieš serbą iš tiek pat galimų.
2023-06-12

Berankis dvikovoms Australijoje ruošis su buvusia trečiąją pasaulio rakete

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis vakar skrydžiu į Amsterdamą pradėjo savo kelionę į vasario mėnesį Melburne vyksiantį pirmąjį didžiojo kirčio turnyrą sezone – Australijos atvirąjį čempionatą. Iš Amsterdamo R. Berankio laukė skrydis į Dubajų, o iš ten, jau specialiai Australijoje žaisiantiems tenisininkams varžybų organizatorių užsakytu lėktuvu, tenisininkas kilo link Melburno.  „Kažkokių labai didelių formalumų prieš kelionę susitvarkyti nereikėjo.
2021-01-14

Sezono starte - Berankio pralaimėjimas poroje su Raoničiumi

Dohoje (Kataras) vykstančiame ATP 250 serijos „Qatar ExxonMobil Open“ vyrų teniso turnyre startavo geriausias Lietuvos žaidėjas 29-erių metų Ričardas Berankis (ATP-66). Dvejetų varžybų starte R.Berankis su kanadiečiu Milošu Raoničiumi po 1 valandos 37 minučių kovos 7:5, 6:7 (5:7), [5:10] pralaimėjo britui Luke‘ui Bambridge‘ui ir meksikiečiui Santiago Gonzalezui. Už dalyvavimą dvejetų turnyre lietuvis ir kanadietis dalinsis 7150 JAV dolerių čekį.
2020-01-06

Ričardas Berankis pateko į pagrindinį „Swiss Indoors Basel“ turnyrą Šveicarijoje

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškovojo kelialapį į pagrindinį „ATP 500“ serijos turnyrą Šveicarijoje. Lietuvis antrame atrankos varžybų etape nesunkiai nugalėjo penktojo šimtuko tenisininką Adrieną Bosselį rezultatu 6:2, 6:2. R.Berankis jau užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei vietą pagrindinėse varžybose, kurios prasidės pirmadienį. Šiame susitikime lietuvis laimėjo net 94 proc. savo pirmųjų padavimų, o varžovą palaužė keturis kartus.
2016-10-23

R. Berankis suklupo ketvirtfinalyje

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis nepateko į San Chosė mieste (JAV) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 250“ serijos turnyro „SAP Open“, kurio prizų fondą sudaro 531 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pusfinalį. 20-metis lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 74-ąją vietą, ketvirtfinalyje penktadienį 4:6, 6:7 (2-7) pralaimėjo 84-ajai pasaulio raketei 1 m 96 cm ūgio savo bendraamžiui Kanados atstovui Milošui Raoničiui. Mačas truko 1 val. 24 min.