memphis depay

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „memphis depay“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „memphis depay“.

Memphis Depay'us trimis įvarčiais prisidėjo prie Nyderlandų pergalės

Nyderlandų rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos G grupės rungtynėse 6:1 sutriuškino Turkijos futbolininkus. Davy Klassenas jau 1-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė Nyderlandų rinktinę į priekį 1:0. Memphis Depay’us 16-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0. Puolėjas 38-ąją minutę „panenka“ stiliumi realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. Caglaris Soyuncu pirmo...
2021-09-08

Jau antrajame mače vargusi „Barcelona“ tenkinosi tašku

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate lygiosiomis 1:1 baigėsi rungtynės tarp šeimininkės Bilbao „Athletic“ ir „Barcelona“ komandų. Pirmą įvartį „Athletic“ ekipai 50-ą minutę po pakelto kampinio galva įmušė Inigo Martinezas. Visgi 75-ą minutę „Barcelona“ komandai rezultatą pavyko išlyginti, kai greitoje atakoje itin stipriu smūgiu iš arti varžovų vartininką nuginklavo Memphis Depay.
2021-08-22

Slogus Cristiano Ronaldo vakaras: nesužavėjęs sirgaliaus bučinys ir triuškinanti nesėkmė

Europos čempionė Portugalijos rinktinė prieš artėjantį Pasaulio futbolo čempionatą patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Portugalai 0:3 neprilygo į pirmenybes nepatekusiems Nyderlandams. Visus įvarčius nugalėtojai pelnė per pirmą kėlinį - pasižymėjo Memphis Depay (11 min.), Ryanas Babelis (32 min.) ir Virgilis van Dijkas (45+2 min.). Tuo portugalų nemalonumai nesibaigė - 61-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Joao Cancelo, tad Europos čempionai rungtynes baigė dešimtiese.
2018-03-27

Prancūzijoje – PSG žvaigždyno pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“. Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras. PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa. 57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.
2018-01-22

„Bastia“ sirgaliai per apšilimą užpuolė „Lyon“ futbolininkus, rungtynės nutrauktos

Dėl sirgalių siautėjimo nutrauktos rungtynės Prancūzijos futbolo lygoje. „Bastia“ klubo sirgaliai per komandų apšilimą įsiveržė į „Armand Cesari“ stadiono aikštę ir užpuolė „Lyon“ futbolininkus. Iš pradžių rungtynės Korsikos saloje buvo atidėtos – vėlavo 55 minutes, o galiausiai buvo nutrauktos. Chuliganai provokavo futbolininkus įsivelti į grumtynes. Viena „Bastia“ sirgalių grupė buvo sučiupusi „Lyon“ vartininką Mathieu Gorgeliną.
2017-04-16

„Leicester“ ekipai nepavyko užsitikrinti čempionų titulo

Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos tris 36-to turo rungtynės. Savo šansą čempionais tapti turėjo „Leicester“ ekipa, tačiau „lapės“ išvykoje lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su Mančesterio „United“ klubu. Pirmoje pozicijoje esančiai „Leicester“ reikėjo pergalės norint tapti čempionais, tačiau šio momento dar teks palaukti.
2016-05-01

Giedriaus Arlauskio „Watford“ vienuolikė Anglijos futbolo elite patyrė penktą nesėkmę

Penktą pralaimėjimą pirmosiose Anglijos aukščiausiosios futbolo lygos („Premier League“) XIII turo rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą užimantis „Watford“ (16 tšk.) klubas su vartininku Giedriumi Arlauskiu tarp atsarginių žaidėjų, šeštadienį namuose 1:2 (0:1) turėjęs pripažinti lyderiais tapusių „Manchester United“ (27 tšk.) futbolininkų pranašumą. Įvarčius svečiams pelnė Memphis Depay'us (11 min.) ir Bastianas Schweinsteigeris (90 min.
2015-11-21

„Premier" lygoje Mančesterio „United“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę, Mančesterio „City" patyrė skaudų pralaimėjimą

Šeštadienį Votforde prasidėjo 13-asis „Premier“ lygos turas. Pirmoje akistatoje susitiko „Watford“ klubas, kuriam atstovauja Giedrius Arlauskis, prieš Mančesterio „United“. Pergalė rezultatu 2:1 džiaugėsi „raudonieji velniai“. Giedrius Arlauskis eilinį kartą liko ant atsarginių suolelio, o „Watford buvo priversti pripažinti Mančesterio žaidėjų pranašumą.
2015-11-21

Legendinį numerį išprašęs Memphis Depay žada kurti savo istoriją „Manchester United“ klube

Angeliui Di Maria išvykus į Paryžiaus „Saint Germain“ klubą, „Manchester United“ klubo naujokas Memphis Depay nesnaudė, rašo eurofootball.lt Apsukrus olandas iš karto paprašė jam suteikti atsilaisvinusį 7-tąjį marškinėlių numerį, kuris praeityje žymėjo komandos legendų Cristiano Ronaldo, Davido Beckhamo, Erico Cantona ir George'o Besto pasiektas pergales. „Žinoma, man yra garbė vilkėti šiuo numeriu paženklintus marškinėlius ir tai darysiu su malonumu.
2015-08-10

18 metų PSV saugas išmaudė visą varžovų gynybą ir pelnė įspūdingą įvartį

Praėjusį sekmadienį vykusiose Olandijos „Eredivisie“ pirmenybių rungtynėse tarp Eindhoveno PSV ir „Groningen“ ekipų buvo užfiksuotas reto grožio įvartis. 18 metų PSV saugas Memphis Depay atliko solo reidą per visą varžovų gynybos liniją ir atsidūręs vienas prieš vartininką pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Eindhoveno klubas šventė pergalę rezultatu 3-1, kuris šiuo metu turnyrinėje lentelėje su dviem pergalėmis ir vienu pralaimėjimu užima šeštą vietą.