matas skučas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „matas skučas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „matas skučas“.

Pajėgiausiais Lietuvos stalo tenisininkais tapo Skučas ir Riliškytė

Lietuvos stalo teniso asociacija metus užbaigė tradiciškai – Širvintose įvyko pajėgiausių šalies stalo tenisininkų pirmenybės „Top-12“. Pirmenybių nugalėtojais tapo Matas Skučas ir Emilija Riliškytė. M.Skučas finale 4:0 nugalėjo Igną Šišanovą, o E.Riliškytė 4:3 palaužė Lukrecijos Juchnaitės pasipriešinimą. Vyrų varžybose trečią vietą pasidalino Lukas Rimkus ir Matas Vilkas. Moterų varžybose trečios vietos atiteko Viltautei Adamonytei bei Vitalijai Venckutei.
2023-12-19

Lietuvos stalo tenisininkai Europos čempionate patyrė nesėkmes

Lenkijoje vykstančio Europos stalo teniso čempionato vyrų vienetų varžybų pirmajame rate visi trys Lietuvos atstovai patyrė nesėkmes. Tomas Mikutis (376-oji pasaulio raketė) 1-4 (10:12, 11:5, 4:11, 4:11, 8:11) pralaimėjo ukrainiečiui Jevgenijui Pryščepai (281), Alfredas Udra (560) 1-4 (8:11, 11:4, 7:11, 9:11, 1:11) pralaimėjo belgui Sedrikui Neitinkui (Cedric Nuytinck, 354), o Matas Skučas (1018) 2-4 (11:5, 9:11, 5:11, 4:11, 11:8, 8:11) nusileido suomiui Samuliui Soinei (Samuli Soine, 816). ...
2011-10-12

Lietuviams nepasisekė tarptautiniame jaunių stalo teniso turnyre Lenkijoje

Lenkijoje vykstančiame tradiciniame XIV tarptautiniame jaunių stalo teniso turnyre (Polish Youth Open Championships) lietuviai kukliai pasirodė ir paguodos turnyre.Merginų vienetų varžybose Ieva Venslavičiūtė antrajame rate 3:2 (10:12, 10:12, 11:5, 11:5, 11:6) įveikė danę Kimmie Sorensen, tačiau aštuntfinalyje 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 3:11) nusileido Sarah De Nuttei iš Liuksemburgo.