marjanas antiparmakovski

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marjanas antiparmakovski“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marjanas antiparmakovski“.

„Sūduva“ reikalus su „Stumbru“ sutvarkė pirmajame kėlinyje

Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. „Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0). Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą.