marius mikalauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marius mikalauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marius mikalauskas“.

Rūta Meilutytė – vėl antra, aukso medalį iškovojo Marius Mikalauskas

Rūta Meilutytė Bratislavoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose antrąkart pralaimėjo slovakei Andreai Podmanikovai ir vėl liko antra. Varžybose aukso medalį iškovojo kaunietis Marius Mikalauskas. A. Podmanikova, plaukdama 200 metrų krūtine, užtruko dvi minutes 29,94 sekundės. Rūta atsiliko 0,29 sekundės (2 min. 30.23 sek.). Kita lietuvė Agnė Šeleikaitė liko penkta (2 min. 40.63 sek.). Geriau nei minėtoms lietuvaitėms sekėsi kauniečiui M. Mikalauskui. Jis laimėjo analogišką vyrų rungtį.