marco verratti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marco verratti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marco verratti“.

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.
2017-08-21

UEFA Čempionų lyga sugrįžta: PSG – „Barcelona“

Prancūzijos čempionai „Paris Saint-Germain“ futbolininkai tikriausiai nebuvo patys laimingiausi, kai sužinojo, kad UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje teks kautis su „Barcelona“. Tačiau burtai taip lėmė, o PSG klubą antradienio kovai dar labiau įkvėpti gali vieno iš lyderių Marco Verratti sugrįžimas po traumos. Tiesa, tai nebuvo vienintelės problemos. Thiago Motta yra suspenduotas, o Javieras Pastore – traumuotas.
2017-02-14

Spauda: „Manchester United“ ir „Milan“ kausis dėl talentingojo M. Verratti parašo

"Manchester United" ir "Milan" klubai surems ginklus kovoje dėl vienu iš perspektyviausių savo kartos žaidėjų laikomo Marco Verratti parašo. Norą įsigyti 20-metį "Paris Saint-Germain" talentą neseniai atskleidė madų sostinės klubo prezidentas Silvio Berlusconi, tačiau šiandien Anglijos spauda skelbia, kad italu aktyviai domisi ir "raudonųjų velnių" vairininkas Seras Alexas Fergusonas.