manolo gabbiadini

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „manolo gabbiadini“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „manolo gabbiadini“.

Anglijoje – dar vienerios lygiosios

Priešpaskutinėse Anglijos „Premier“ lygos VIII turo rungtynėse rezultatyviomis lygiosiomis sužaidė „Southampton“ 2:2 (0:1) ir „Newcastle United“ futbolininkai. Šeimininkų gretose dubliu pasižymėjo Manolo Gabbiadini (49, 75 minutėmis). Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. „Newcastle United“ įvarčius pelnė Isaacas Haydenas (20 min.) ir Ayoze Perezas (51 min.). Abi komandos – turnyro lentelės kaimynės. „Newcastle United“ (11 taškų) rikiuojasi devinta, „Southampton“ (9 tšk.
2017-10-15

„Premier“ lygoje pro raktų skylutes išlindo „Liverpool“ ir „Southampton“

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sunkias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Southampton“ futbolininkai. „Liverpool“ savo stadione 1:0 (0:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“. Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 73-ąją minutę. Po „Crystal Palace“ gynėjų klaidos įmušė Sadio Mane. Varžovus pranoko buvę čempionai „Leicester City“ futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš „Brighton and Hove Albion“. 1-ąją minutę pasižymėjo Shinji Okazaki, 54-ąją – Harry Maguire’as.
2017-08-19

Nieko naujo: 15-osios „Manchester United“ lygiosios

Atidėtose Anglijos „Premier“ lygos 28-ojo turo rungtynėse staigmenos neužfiksuota – „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis. Tai – 15-as taikus Mančesterio komandos rezultatas sezone. Šįkart trečiadienį svečiuose 0:0 sužaista su „Southampton“. Geriausią galimybę pasižymėti rungtynių pradžioje turėjo šeimininkai. 5-ąją minutę „Manchester United“ gynėjas Ericas Bailly baudos aikštelės kampe sužaidė ranka. Teisėjas Mike’as Deanas skyrė 11 metrų baudinį, bet jo Manolo Gabbiadini nerealizavo.
2017-05-17

Anglijos „Premier“ lyga. Nubudę čempionai ir fejerverkas Votforde

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje antrąją pergalę iš eilės iškovojo titulą ginantis Lesterio „Leicester City“. Septyni įvarčiai įmušti Votforde. Bene labiausiai intriguojančią dvikovą, vykusią Liverpulyje, laimėjo šeimininkai. Lesterio futbolininkai namie buvo priversti vytis. 14-ąją minutę „Hull City“ į priekį išvedė Samas Clucasas. Čempionai į šį akibrokštą atsakė trimis įvarčiais – Christiano Fuchso (27 min.), Riyado Mahrezo (59 min.) ir Tomo Huddlestone’o (90 min.