mačiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mačiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mačiūtė“.

Europos čempionate – pirmasis lietuvių titulas

Šeštadienį Gioteborge (Švedija) prasidėjusiame 2023 metų Europos pilno kontakto karatė čempionate pirmieji varžėsi katos rungties meistrai, o Lietuvos rinktinė į savo kraitį įsidėjo pirmuosius 5 medalius. Geriausiai pirmojoje Europos čempionato dalyje sekėsi Klaipėdos „Okinavos“ komandai (Diana Mačiūtė, Rima Lisinskaitė, Matas Sasnauskas), kuri apgynė Europos čempionės titulą.
164
2023-04-01

Lietuvos kiokukušin karatė kovotojos šlavėsi medalius Kroatijoje

Kroatijoje įvykusiame Branko Bošnjako atminimo taurės kiokušin karatė turnyre trys Lietuvos sportininkės tapo nugalėtojomis, dar dvi užėmė prizines vietas. Svorio kategorijos iki 55 kg varžybose čempionės titulas atiteko Lietuvos ir Europos čempionei Dianai Mačiūtei. Ji šioje svorio kategorijoje laimėjo 3 kovas (2 – aiškiu pranašumu 1 kėlinyje, o vieną – nokautu). Kitas prizines vietas užėmė ispanė Eider Cardenosa ir lenkė Adrianna Mrowka.
2016-10-28

Pasaulio kiokušin karatė čempionate lietuviai jau iškovojo keturis bronzos medalius

Vilniaus "Siemens" arenoje šį savaitgalį vykstantis pasaulio kiokušin karatė čempionatas kol kas pranoksta didžiausius šeimininkų lūkesčius. Pirmą varžybų dieną Lietuvos rinktinė iškovojo keturis bronzos apdovanojimus. Rita Pivoriūnaitė, Diana Mačiūtė, Gabija Gudeliauskaitė ir Andrius Miseckas - šie karatistė meistrai šeštadienį "Siemens" arenoje lipo ant nugalėtojų pakylos. "Manau, kad tai fantastiškas pasirodymas, turint omenyje mūsų galimybes ir mūsų resursus.
2013-04-13

D. Mačiūtės tikslas pasaulio čempionate – iškovoti medalį

Balandžio 13-14 dienomis Vilniaus „Siemens“ areną sudrebins Pasaulio kyokushin karate čempionatas! Didžiosioms kovoms intensyviai besiruošianti Lietuvos rinktinės narė Diana Mačiūtė yra užsibrėžusi vienintelį tikslą – iškovoti medalį pasaulio čempionate, teigiama pranešime spaudai. „Būtent šis tikslas ir „veža“ mane! Jaučiu, kad pasirengimo laikotarpiu padariau ir išspaudžiau iš savęs viską, kas buvo įmanoma.