m. verstappenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. verstappenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. verstappenas“.

„Red Bull“ pilotas laimėjo kvalifikaciją, jo komandos draugas dėl avarijos nestartavo

„Formulės 1“ Monako etapo kvalifikacija kardinaliai skirtingai susiklostė „Red Bull“ komandai. Danielis Ricciardo buvo greičiausias, o Maxas Verstappenas sudaužė bolidą ir nestartavo. Trečiojoje kvalifikacijos dalyje D. Ricciardo ratą įveikė greičiausiai – per minutę, 10,810 sekundės. Sekmadienį iš pirmosios juostos startuos ir Sebastianas Vettelis (minutė, 11,039 sekundės). Antrosios – Lewisas Hamiltonas (min., 11,232 sek.) bei Kimi Raikkonenas (min., 11,266 sek.
2018-05-26

„Formulės 1“ lenktynėse – dramatiškai susidėliojęs podiumas

„Formulės 1“ lenktynėse eilinę pergalę iškovojo Lewisas Hamiltonas, laimėjęs didįjį Jungtinių Amerikos Valstijų prizą. Dramatiškai susiklostė kova dėl trečiosios vietos. Nors L. Hamiltonas triumfavo šeštadienio kvalifikacijoje, jį sekmadienį iškart po starto aplenkė Sebastianas Vettelis. Britas pirmąją vietą susigrąžino septintajame rate ir daugiau lyderio pozicijos iš rankų nebepaleido. „Mercedes“ lyderis 56 ratus įveikė per valandą 33 minutes 50,991 sekundės.
2017-10-23

Malaizijoje – jaunojo Maxo Verstappeno triumfas

Pirmąją pergalę šiemet ir antrąją „Formulės-1“ karjeroje iškovojo Maxas Verstappenas. 20-metis „Red Bull“ pilotas užtikrintai laimėjo Malaizijos etapą. M. Verstappenas lenktynių pradžioje aplenkė kvalifikacijos nugalėtoją Lewisą Hamiltoną ir pakilo į pirmąją vietą. Belgas joje išsilaikė iki finišo. M. Verstappenas trasoje užtruko valandą 30 minučių 1,290 sekundės. Jis 12,770 sekundės aplenkė antrojoje vietoje likusį L. Hamiltoną.
2017-10-01

Singapūro lenktynių startas: įspūdinga avarija iš kovos pašalino tris lyderius

Raudonos šviesos užgeso. Iš ketvirtosios pozicijos startavęs Kimi Raikkonenas šovė į priekį. „Ferrari“ bolidą kliudė antras startavęs Maxas Verstappenas su „Red Bull“. Galiausiai K. Raikkonenas rėžėsi į komandos draugą Sebastianį Vettelį, vakar iškovojusį „pole“ poziciją. Taip prasidėjo „Formulės-1“ Singapūro lenktynės. Visiems trims piltoms lenktynės baigėsi. Į avarijų sūkurį taip pat pateko Fernando Alonso su „McLaren“. Ispanas iš pradžių varžybas tęsė, bet vėliau pasitraukė ir jis.