lukas žukauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lukas žukauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lukas žukauskas“.

„Kaunas City“ nepavyko antrą dieną iš eilės įveikti Beltijos lygos lyderių

„Kaunas City“ komandai nepavyko antrą kartą nugalėti vienų iš OHL Baltijos ledo ritulio čempionato lyderių. Sekmadienį žaisdami antrąsias rungtynes per dvi dienas kauniečiai 3:6 nusileido „Kurbads“ ledo ritulininkams. Priminsime, jog vakar vykusiose šių komandų rungtynėse stipresni buvo kauniečiai laimėję rungtynes 5:3. Šiose rungtynėse „Kurbads“ tiek ir pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose demonstravo puikią progų realizaciją pelnydami po tris įvarčius.
2023-11-19

„Kaunas City“ įveikė vienus lygos lyderių Baltijos čempionate

OHL Baltijos čempionate puikią pergalę iškovojo „Kaunas City“ ledo ritulininkai. Po trijų iš eilės pralaimėjimų kauniečiai atsitiesė šeštadienį rungtynėse išvykoje prieš vienus lygos lyderių. Trečioje vietoje žengiančią „Kurbads“ komandą „Kaunas City“ parklupdė rezultatu 5:3. „Kaunas City“ dvikovą pradėjo tiesiog puikiai.
2023-11-18

Fantastiškai mažumoje žaidęs „Kaunas City“ nugalėjo Latvijos atstovus

„Kaunas City“ komanda pratęsė sėkmingą sezono startą iškovodami pergalę Latvijoje. Antradienį OHL Baltijos čempionate išvykoje žaidę kauniečiai panaikino trijų įvarčių deficitą ir 5:4 palaužė trečiąją vietą lygoje užimančią Rygos „Prizma“ komandą. Rungtynių startas kauniečiams susiklostė tiesiog katastrofiškai. Vos per 45 sekundes į jų vartus krito net du įvarčiai.
2023-10-03

Lietuvos ledo ritulio čempionato apžvalga: lyderių mūšyje – reto grožio įvartis

Lietuvos ledo ritulio čempionate prabėgo dar viena savaitė, per kurią pirmenybėse buvo sužaisti du susitikimai. Pirmose savaitės rungtynėse Vilniuje „Hockey Punks“ 5:2 nugalėjo „Energiją Hockey – HC Klaipėdą“ komandą. Tiesa, vilniečiai savo persvarą susikrovė tik rungtynių pabaigoje – prieš trečiąjį kėlinį abi ekipas skyrė vos vienas įvartis, o likę du įvarčiai krito per paskutiniąsias šešias minutes. Tai buvo jau trečioji „pankų“ pergalė prieš oponentus iš tiek pat galimų.
2020-12-07

Komandos draugų ir medikų išgelbėtas žalgirietis: dabar dar labiau noriu žaisti

Nedaug trūko, kad šalies futbolo pasaulį būtų sukrėtusi dar viena tragedija. Penktadienį Pirmos lygos rungtynėse su varžovu susidūrė jaunasis žalgirietis Tomas Klaudijus Tamašauskas. 18-mečio gyvybę gelbėjo komandos draugai ir medikai. Prabudo ligoninėje Nelaime galėjęs baigtis incidentas įvyko 32-ąją rungtynių Alytuje minutę. T. K. Tamašauskas pasileido į ataką dešiniuoju kraštu. Žalgirietis susidūrė su šeimininkų komandos gynėju Benu Spietiniu. Vilnietis po kontakto liko gulėti ant vejos.
2018-08-18

Draugiškose rungtynėse Lietuvos U-20 rinktinė nugalėjo Slovėnijos bendraamžius

Lietuvos jaunimo iki dvidešimties metų (U-20) ledo ritulio rinktinė sužaidė vieninteles kontrolines rungtynes prieš pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IB diviziono kovas Blede (Slovėnija). Lietuvos jaunimo varžovais buvo Slovėnijos bendraamžiai. Rungtynes po atkaklios kovos 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) laimėjo Lietuvos U-20 rinktinė.
2017-12-07

Stipriausi šalies biatlonininkai dėl čempiono titulo tradiciškai varžėsi Latvijoje

Pasibaigus visoms tarptautinėms biatlono varžyboms, Lietuvos biatlonininkams sezonas tuo nesibaigė. Nors Lietuvoje tinkamų sąlygų surengti šalies čempionato nebuvo, išeitis buvo rasta tradiciškai varžybas perkeliant į vidurio Latvijoje esantį Madonos miestelį, kurio žiemos sporto centras sugebėjo išsaugoti 2,5 kilometrų ilgio ratą su sniegu iki šio savaitgalio. Toks sprendimas priimamas nebe pirmus metus.