lions

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lions“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lions“.

Pergalinga Nedo Pacevičiaus serija tęsiasi – „Wolves“ laimėjo ir Londone

Europos taurės varžybas pergale užbaigė Vilniaus „Wolves“ (8/10) klubas, kuris svečiuose 85:80 (24:23, 21:16, 19:21, 21:20) nugalėjo Londono „Lions“ (12/5). Vadovaujant naujajam treneriui Nedui Pacevičiui tai jau penktoji vilniečių pergalė iš eilės. Trys iš jų pasiektos Europoje. Vis tik „Wolves“ jau anksčiau buvo praradę šansus keliauti į kitą turnyro etapą, o „Lions“ jame bus.
51 2024-02-07

Vitalijus Kozys apie skaudžius pralaimėjimus: „Kažkiek užrietėme nosis“

Septynių iš eilės pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate skaičiuojantys Vilniaus „Wolves“ tikisi ją pratęsti savaitgalį ir atsitiesti po savaitės viduryje patirtos skaudžios nesėkmės europiniame fronte. Šeštadienį sostinės komanda keliaus į Uteną ir šiame mieste kovos su „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkais. Pastaroji ekipa į rungtynes atvyks kiek geresnėmis nuotaikomis.
2023-12-08

Liveta Kazlauskienė į rankas paėmė automatą: prisiminė kaip valdyti ginklą

Liveta Kazlauskienė prisidėjo prie gražios pagalbos Ukrainai akcijos – drauge su Kaune veikiančiu moterų klubu pardavė ukrainietiškų barščių už įspūdingą sumą. Moteris tikina, jog apie savo gerus darbus reikia kalbėti garsiai ir neslepia, jog jai ir vėl teko į rankas imti ginklą.  „Viskas puikiai pavyko, kiek žinau, pardavėme barščių už 33 tūkstančius eurų.
2022-03-21

Dvitaškius vertęs Motiejūnas klubui pergalės neatnešė

Donatas Motiejūnas Kinijos čempionate atliko eilinį dvigubą dublį. Sindziango „Flying Tigers“ komandos aukštaūgis per 39 minutes pelnė 20 taškų (10/20 dvit.), atkovojo 19, perėmė 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po triskart suklydo ir prasižengė. Tai 37 naudingumo balų pasirodymas. Aukštaūgis neišmetė nė vieno tritaškio ar baudos metimo. Lietuvio komanda 102:112 nusileido Džedziango „Lions“ klubui.
2021-01-29
Miglė Miglinaitė stovyklavo Suomijoje vykusioje tarptautinėje „Lions“ I tipo cukrinio diabeto stovykloje. (nuotr. asm. archyvo) Miglė Miglinaitė stovyklavo Suomijoje vykusioje tarptautinėje „Lions“ I tipo cukrinio diabeto stovykloje. (nuotr. asm. archyvo)

Grįžus iš „Lions“ jaunimo stovyklos – naujas požiūris net į savo negalią

„Visiškai nesitikėjau tokio nuostabaus laiko, vis dar sunku atsigauti ir primygtinai rekomenduoju visiems, kurie turės tokią galimybę, net nedvejoti!“ – taip emocingai savo įspūdžius iš Suomijoje vykusios tarptautinės „Lions“ I tipo cukrinio diabeto stovyklos feisbuke apibendrino 19-metė Vilniaus universiteto studentė Miglė Miglinaitė.
2019-08-07

Kinijoje – galingas Mindaugo Kupšo debiutas

Mindaugas Kupšas galingai debiutavo antrojoje pagal pajėgumą Kinijos krepšinio lygoje. Lietuvio atstovaujama Čongčingo „Sanhai Lanling“ savo aikštėje 86:78 (22:23, 22:9, 22:30, 20:16) nugalėjo Džiangsu „Lions“. M. Kupšas buvo pagrindiniu pergalės kalviu. Vidurio puolėjas žaidė be keitimų ir per 48 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 17 kamuolių bei blokavo šešis varžovų metimus. Tiesa, lietuvis aštuonis kartus suklydo.
2018-06-11

Dvigubas Donato Motiejūno dublis priartino komandą prie finalo

Donatas Motiejūnas surinko dar vieną dvigubą dublį, o Šandongo „Golden Stars“ laimėjo penktąsias Kinijos lygos pusfinalio rungtynes ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3:2. Lietuvio komanda namuose 113:103 (26:26, 23:15, 34:28, 30:34) įveikė Džedziango „Lions“. „Pergalė! Dar viena ir mes finale!“, – feisbuke rašė D. Motiejūnas. Jis per 32 minutes pelnė 26 taškus, pataikęs 10 dvitaškių iš 16-os. Aukštaūgis atkovojo 13 kamuolių.
2018-04-06

Rezultatyviausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas išgelbėjo komandos sezoną

Kinijos krepšinio lygos pusfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatą išlygino Šandongo „Golden Stars“ – 2:2. Ši komanda trečiadienį namuose 119:116 (25:28, 40:30, 24:27, 30:31) įveikė Džedziango „Lions“. Prie nugalėtojų pergalės daugiausia prisidėjo geriausias rungtynes sužaidęs Donatas Motiejūnas. Lietuvis buvo rezultatyviausias mače, per 35 minutes pelnęs 35 taškus. Donatas pataikė 14 dvitaškių iš 18 ir septynias baudas iš 12. Puolėjas atkovojo 14 kamuolių.
2018-04-04

„Vytauto“ pergalė pažymėta trigubu jauniausiojo Ballo dubliu

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai pirmadienį Londone laimėjo draugiškas rungtynes prieš vietos „Lions“ – 127:110. 16-metis LaMelo Ballas surinko trigubą dublį – 39 taškus, 16 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų. LiAngelo Ballo sąskaitoje 44 taškai, Kervino Bristolio – 12 ir 23 sugriebti kamuoliai.
2018-04-02

Donato Motiejūno klubas Kinijoje atsidūrė ant bedugnės krašto

Donato Motiejūno Šandongo „Golden Stars“ pralaimėjo antrąsias Kinijos krepšinio lygos pusfinalio rungtynes. Lietuvio komanda pirmadienį namuose 90:98 (20:26, 22:33, 25:18, 23:21) nusileido Džedziango „Lions“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2. D. Motiejūnas ant parketo praleido 37 minutes, per kurias pelnė 14 taškų, pataikęs penkis metimus iš 11-os. Puolėjas nerealizavo šešių baudų iš aštuonių. Donatas atkovojo 15 kamuolių ir penkis kartus suklydo.