linas klimavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „linas klimavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „linas klimavičius“.

Čempionų gynėjas Linas Klimavičius: „Sezono pradžia išties tapo sunki, bet esame tik patys dėl to kalti“

„Panevėžio“ futbolo klubas „TOPsport A lygoje“ savaitgalį sužais 4-ojo turo rungtynes. Būsimas varžovas – į Aukštaitijos sostinę atvykstanti Gargždų „Banga“, rašo fkpanevezys.lt. Gargždiškiai, kaip ir panevėžiečiai, savo sąskaitoje turi 2 taškus – lygiosiomis buvo sužaista su „Kauno Žalgiriu“ bei FA „Šiauliai“. Praėjusi akistata baigėsi pralaimėjimu rezultatu 1:4 Vilniaus „Žalgiriui“. Prie „Bangos“ vairo ir toliau stovi vyr.
2024-03-15

„Panevėžio“ kapitonas Lietuvos čempionų titulą sieks ginti ir kitą sezoną

Lietuvos čempionas „Panevėžio“ futbolo klubas pradėjo sudėties komplektavimo darbus tarpsezoniu. Pirmasis žingsnis – dar dvejiems metams pratęsta sutartis su kapitonu Linu Klimavičiumi. 34-erių panevėžietis gimtojo miesto ekipoje pradės trečią sezoną. Asmeninės statistikos atžvilgiu praėję metai L. Klimavičiui itin nusisekė – sužaista rezultatyviausia karjeros atkarpa. 2023-iųjų „Optibet A lygoje“ vidurio gynėjas per 32 susitikimus įmušė 5 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą.
2023-11-16

„Panevėžio“ gynėjas Klimavičius: „Turime „Žalgirį“ nugalėti norint tapti čempionais“

Futbolo klubas „Panevėžys“ prieš dar vieną rinktinių pertrauką sužais kertines „Optibet A lygos“ rungtynes. Lietuvos čempionato 33-iajame ture panevėžiečiai priims tiesioginį konkurentą lenktynėse dėl titulo – Vilniaus „Žalgirį“. Sostinės ekipa po 32-ejų rungtynių yra surinkusi 71 tašką – 22 pergalės, 5 lygiosios ir 5 pralaimėjimai.
2023-10-06

„Panevėžio“ sėkmės faktorius Klimavičius: „Sulaukęs jų pasiūlymo nedvejojau“

Nuo šio sezono „Optibet A lygoje“ pradžios „Panevėžys“ užtikrintai laikosi tarp stipriausių čempionato komandų ir vienas iš to faktorių yra sėkmingas gynėjo Lino Klimavičiaus žaidimas. Po 15 metų pertraukos į gimtąjį miestą sugrįžęs Lietuvos rinktinės atstovas šiemet yra nekeičiamas žaidėjas – per 17 dvikovų pelnė vieną įvartį. Anot 33-ejų futbolininko, sugrįžimui į Panevėžį buvo atėjęs pats geriausias laikas.
2022-08-10

Geriausiu balandžio mėnesio A lygos žaidėju tapo „Panevėžio“ gynėjas Linas Klimavičius

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršūnėje vis dar išsilaikantis „Panevėžys“ toliau demonstruoja puikią gynybą bei drausmingą žaidimą. Vienas pagrindinių gerų rezultatų kalvių yra vidurio gynėjas Linas Klimavičius. Po ilgos pertraukos gimtajame mieste rungtyniaujantis 33-ejų vidurio gynėjas buvo pripažintas geriausiu balandžio mėnesio žaidėju – tai paaiškėjo susumavus žurnalistų bei tv3.lt portale surengtos apklausos sirgalių balsus.
2022-05-19

Po 15 metų Linas Klimavičius grįžta žaisti į gimtąjį miestą

„Panevėžio“ futbolo klubas sukirto rankomis su antruoju naujoku šį tarpsezonį. Prie komandos prisijungė 32-ejų Lietuvos rinktinės vidurio gynėjas Linas Klimavičius, su kuriuo kontraktas sudarytas pagal formulę „1 plius 1“. Iš Panevėžio kilęs L. Klimavičius į gimtojo miesto ekipą sugrįžo po beveik 15 metų pertraukos – patyręs futbolininkas savo profesionalo karjerą pradėjo „Ekrane“, kurio garbę gynė 2006–2007 metais.
2022-01-07

Alytaus „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Paskutinėje trečiojo turo „Optibet A lygos“ dvikovoje įvyko šio sezono debiutantų akistata. Alytaus „Dainava“ ir Telšių „Džiugas“ išsiskyrė taikiai. Sekmadienį atkaklios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0). Alytiškiai į pajėgiausios Lietuvos futbolo lygos traukinį įšoko patys paskutiniai, bet ambicingi pirkiniai leidžia tikėtis gerėjančių rezultatų. Į ekipą atvyko Linas Klimavičius, Paulius Golubickas, Deivydas Matulevičius.
2021-03-21

„Žalgiris“ nesunkiai susitvarkė su „Hegelmann Litauen“

Antruoju laimėjimu iš eilės „Optibet A lygoje“ džiaugėsi titulą ginantis čempionas Vilniaus „Žalgiris“. 4-ojo turo rungtynėse namuose sostinės klubas nugalėjo čempionato debiutantus Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus – 2:0 (1:0). Šį kartą strategas Vladimiras Čeburinas nuo pirmųjų minučių kairiajame krašte išleido Ovidijų Verbicką, o ne Hugo Videmontą. Jau pačioje dvikovos pradžioje Lietuvos rinktinės saugo smūgiuotą kamuolį atrėmė Ignas Plūkas.
2021-03-20

Klimavičius nebegauna algos

Jasų CSM „Politehnica“ klube žaidžiantis lietuvis Linas Klimavičius šiuo periodu turės gyventi iš santaupų. Rumunijos ekipa pranešė, kad tol, kol vyks karantinas, visų trenerių ir žaidėjų kontraktai yra suspenduojami, tad šiuo periodu jiems algos nebus mokamos. Klubas taip pat uždraudė visas treniruotes, tad žaidėjai treniruotis turės individualiai namuose.
2020-03-28

Lietuvio treneris futbolo rungtynių metu vos išvengė mirties gniaužtų

Eilinės Rumunijos futbolo čempionato rungtynės vos nesibaigė didele tragedija. Sekmadienį Bukarešto „Dinamo“ komandos treneris Eugenas Neagoe dvikovos metu prarado sąmonę ir tik žaidėjų bei medikų pagalbos dėka strategas išvengė mirties gniaužtų. 25-ąją rungtynių minutę tarp „Dinamo“ ir Krajovos „Universitatea“ klubų, Bukarešto ekipos kapitonas Danas Nistoras pradėjo šaukti, kad jo komandos treneriui būtina skubi medikų pagalba.