lilly king

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lilly king“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lilly king“.

WADA nuslėptas kinų dopingo skandalas įsiutino plaukimo žvaigždes

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad prieš Tokijo olimpiadą net 23 Kinijos plaukikų dopingo testai buvo teigiami. Nepaisant to, tarptautinė antidopingo agentūra (WADA) jiems leido startuoti žaidynėse, kur tie sportininkai nuskynė 6 medalius, 3 iš jų – aukso. Anot šaltinių, sportininkų mėginiuose buvo rasta trimetazidino, kuris gerina kraujotaką.
2024-04-22

Plaukikė Kotryna Teterevkova: apie treniruotes su King, olimpines žaidynes ir suvaldytą baimę

Šventinių atostogų į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų trumpam sugrįžusi plaukikė, olimpietė Kotryna Teterevkova paskutinėje šių metų „LTU Aquatics“ tinklalaidėje papasakojo apie treniruotes su olimpine čempione Lilly King ir ko labiausiai pasiilgsta būdama toli nuo gimtųjų namų. Trenerio Michailo Romanovskio auklėtinė prisiminė pirmuosius savo grybšnius baseine, perėjimą iš jaunimo į suaugusiųjų plaukimo varžybas.
2023-12-30

Bilietą į Paryžiaus olimpiadą turinti Teterevkova sezonui Amerikoje rengiasi su King

Kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes jau turinti Kotryna Teterevkova naujam plaukimo sezonui rengiasi Jungtinėse Valstijose. Po trumpų atostogų į baseiną grįžusi 21-erių Lietuvos rekordininkė prisijungė prie Indianos universiteto plaukikų komandos, vadovaujamos patyrusio plaukimo specialisto vyr. trenerio Ray Looze‘o. Lietuvė treniruojasi drauge su olimpiniais ir pasaulio čempionais Lilly King, Cody Milleriu ir dar 70 aukšto lygio sportininkų.
2023-09-21

Rūta Meilutytė užbaigė pradėtus darbus – Melburne tapo pasaulio čempione!

Melburne (Australija) prie pabaigos artėjančiame 16-ajame FINA pasaulio plaukimo čempionate trumpame (25 m ilgio) baseine auksą iškovojo 25-erių lietuvė Rūta Meilutytė! Finale R. Meilutytė finišavo per 28,50 sek. Jai tai pirmasis aukso medalis pasaulio čempionatuose trumpame baseine nuo 2014 m, tad pasaulio čempionės titulą susigrąžino po 8 metų pertraukos. „Ilgas sunkus sezonas, džiugu jį pabaigti aukšta nata.
824 2022-12-18

Rusai toliau niršta dėl draudimų Tokijuje: „Dopingo skandalas – išgalvotas“

Rusijos sporto bendruomenėje ir toliau verda pyktis dėl to, kad Tokijo olimpinėse žaidynėse draudžiamas šalies pavadinimas, vėliava ir himnas. Šį kartą šia tema griežtai pasisakė Rusijos rankinio federacijos viceprezidentas ir buvęs šalies moterų rankinio rinktinės treneris Jevgenijus Trefilovas, dirbęs rinktinėje auksinėje 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje ir prisidėjęs prie 4 pasaulio čempionių titulų. „Viduje verda pyktis.
2021-08-03

Rapšio kailyje: plaukimą laimėjusi amžina Meilutytės varžovė diskvalifikuota

Pietų Korėjoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Ketvirtadienį nesėkmę patyrė olimpinė čempionė ir buvusi amžina Rūtos Meilutytės varžovė amerikietė Lilly King, kuri už neleistiną apsisukimą buvo diskvalifikuota iš 200 metrų krūtine rungties atrankos varžybose. Aukso ir sidabro medalius šiame čempionate jau iškovojusi L. King laimėjo savo atrankos plaukimą, tačiau vos pasiekusi finišą išgirdo griežtą teisėjų verdiktą, kad yra diskvalifikuota.
2019-07-25

Rūtai Meilutytei nepavyko iškovoti medalio: esu šiek tiek nusivylusi

Paskutinę Pasaulio plaukimo čempionato dieną Rūtai Meilutytei nepavyko pelnyti medalio Lietuvai. Sekmadienio vakarą 50 m krūtine rungties finale plaukikė finišavo ketvirta. Čempione tapo amerikietė Lilly King, antrąją vietą užėmė rusė Julija Jefimova, trečioje vietoje liko amerikietė Katie Meili. Finale taip pat pagerintas pasaulio rekordas, nuo 2013 metų priklausęs R. Meilutytei. „Esu šiek tiek nusivylusi, nes galėjau suplaukti geriau.
2017-07-30

Be medalio likusi Rūta Meilutytė: tokių gerų savo rezultatų nesitikėjau

„Gal kiek per daug jaudinausi. Tikiu, kad fiziškai buvau pasiruošusi geresniam rezultatui. Tačiau esu labai patenkinta rezultatu“, – po 100 metrų plaukimo krūtine finalo kalbėjo Rūta Meilutytė. Lietuvė finišavo ketvirta (1:05.05), o aukso medalį ir naująjį pasaulio rekordą pasiekė amerikietė Lilly King (1:04.13). Sidabrą iškovojo Katie Meili (JAV), bronza atiteko rusei Julijai Jefimovai. „Po tokių sudėtingų metų esu žiauriai laiminga, – pabrėžė R. Meilutytė.
2017-07-25

Julija Jefimova: olimpiada buvo siaubinga, panašesnė į karą

Rusė Julija Jefimova Rio de Žaneire teigia patyrusi pragarą, nors ir iškovojo 2 sidabro medalius. 24-rių plaukikei varžytis olimpiadoje buvo leista paskutinėmis dienomis. Apie savo dopingo skandalus „bbc.com“ sportininkė sakė: „Aš padariau klaidą, tačiau antrasis skandalas buvo ne mano kaltė. Aš nesupratau, kas vyksta, nevartojau tos medžiagos labai ilgai. Nuo pirmojo karto aš buvau labai atsargi su viskuo, ką vartoju.
2016-08-21

Rusija olimpinėse: Bušas atbėgo priešpaskutinis, o Gorbačiovas – antras

Rusų žiniasklaidos atstovams tenka trauktis apdulkėjusius sovietų laikotarpio archyvus ir iš jų mokytis, kaip reikia nušviesti pagrindinius pasaulio įvykius. Apie politikos tendencijas rašyta daugiau nei pakankamai – kitokios politikos, negu vyraujanti Kremliaus, šalyje išvis nėra. Tačiau dabar šios šalies gyventojai susiduria ir su sporto varžybų informacijos pateikimo vakuumu – gali susidaryti įspūdis, kad Olimpiadoje dalyvauja vieni rusai.