lille

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lille“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lille“.

Konferencijų lygos grupių etapą Lasicko klubas pradėjo pralaimėjimu

UEFA Konferencijų lygoje grupių etapo rungtynes pradėjo Justo Lasicko atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas. Pirmąsias rungtynes „Olimpija“ žaidė išvykoje prieš „Lille“ klubą ir jam pralaimėjo rezultatu 0:2. J. Lasickas šiose rungtynėse liko ant suolo ir aikštėje nepasirodė. „Olimpija“ grupėje be „Lille“ klubo dar žaidžia Bratislavos „Slovan“ ir „Klaksvik“ klubai.
2023-09-21

Mbappe pelnė greičiausią įvartį Prancūzijos lygos istorijoje, o PSG sutraiškė varžovus

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse net 7:1 nušlavė „Lille” futbolininkus. Kylianas Mbappe sužaidus vos 8 sekundes puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Tai yra greičiausias Prancūzijos „Ligue 1“ čempionato įvartis lygos istorijoje. Neymaras 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-08-22

„Chelsea“ sirgaliai skandavo Abramovičiaus pavardę ir susirėmė su Prancūzijos riaušių policija

Londono „Chelsea“ UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse trečiadienio vakarą 2:1 nugalėjo „Lille“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:1 ir žengė į kitą etapą. Anglijos spauda skelbia, kad prieš rungtynių pradžią neramumus mieste kėlė „Chelsea“ sirgaliai. Teigiama, kad jie jau nuo ryto pradėjo girtuokliauti, tada žygiavo miesto gatvėmis skanduodami Romano Abramovičiaus pavardę ir susirėmė su policija.
2022-03-17

Fantastinis futbolo vakaras „Old Trafforde“ – „Man Utd“ išlipo iš 2 įvarčių liūno

UEFA Čempionų lygoje antrąją pergalę iškovojo „Manchester United“ vienuolikė. Antroje pusėje iš numirusių prisikėlę „raudonieji velniai“ sugebėjo 3:2 (0:2) įveikti Bergamo „Atalanta“. F grupėje „Man Utd“ šoktelėjo į pirmąją poziciją (6 tšk.). Toliau rikiuojasi „Atalanta“ ir „Villareal“ (po 4 tšk.), o žemiausiai nuslinko „Young Boys“ (3 tšk.). Pirmajame kėlinyje svečiai visiškai eliminavo „Man Utd“ stiprybes ir sugebėjo pelnyti du įvarčius.
2021-10-20

Po fanų konflikto su policija – baudos Prancūzijos futbolo klubams

Šeštadienį Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse „Lens“ klubas namuose 1:0 nugalėjo principinį varžovą „Lille“, o mačas net pusvalandžiui buvo sustabdytas dėl kilusių neramumų. „Lens“ sirgaliai šiose rungtynėse nusprendė pamokyti varžovų sirgalius. Nors abi grupuotes skyrė nemaža stadiono dalis, „Lens“ fanai, prasibrovę pro apsaugą, pasileido link tribūnos, kurioje sėdėjo „Lille“ fanai. Tuomet „Lens“ sirgalius pradėjo tramdyti policijos pareigūnai.
2021-09-20

Lionelį Messi ir kitus naujokus pristatęs PSG Prancūzijoje iškovojo dar vieną pergalę

Šeštadienį sudėtingą pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse iškovojo šią vasarą futbolo rinką sudrebinusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa. Ji be Lionelio Messi namuose 4:2 palaužė „Strasbourg“ ekipą.
2021-08-15

PSG dominavimas nutrauktas: naujieji čempionai laimėjo taurės rungtynes

Pirmąjį trofėjų Prancūzijoje iškovojo „Lille“, kuri „Super taurės“ rungtynėse tarp 2020/21 m. „Ligue 1“ ir „Coupe de France“ laimėtojų 1:0 nugalėjo Paryžiaus „Saint-Germain“ komandą. Tel Avive vykusiose rungtynėse vienintelį rungtynių įvartį 45-ą minutę pelnė Xeka. PSG klubo treneris Mauricio Pochettino šiose rungtynėse negalėjo pasitelkti savo žvaigždžių Kyliano Mbappe ir Neymaro, tačiau turėjo pagrindinės sudėties žaidėjus Achrafą Hakimi, Anderą Herrerą ir Mauro Icardi.
2021-08-02

„Lille“ į sensacingą triumfą Prancūzijoje atvedęs treneris palieka klubą

Sensacingai „Lille“ ekipą į Prancūzijos čempionų sostą atvedęs treneris Christophe’as Galtier pranešė paliekantis klubą. Šį sprendimą jis priėmė praėjus vos dviems dienoms po triumfo šalies pirmenybėse. Paskutiniame „Ligue 1“ ture „Lille“ įveikė „Angers“ ekipą ir vienu tašku turnyrinėje lentelėje aplenkė Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždyną. Ch. Galtier „Lille“ klubą treniravo ketverius metus. „Aš apsisprendžiau ir informavau klubo prezidentą apie tai.
2021-05-26

PSG išsaugojo viltį apginti „Ligue 1“ čempiono titulą

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionate namuose 4:0 sutriuškino „Reims“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė gyvybiškai svarbius tris taškus. Likus vienam turui iki sezono pabaigos Mauricio Pochettino auklėtiniai nuo lyderio „Lille“ atsilieka vienu tašku ir norėdami apginti titulą turės sulaukti varžovų kluptelėjimo. Yunis Abdelhamidas jau 10-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Reims“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-05-17

Prancūzija turės naujus čempionus? PSG leido atitrūkti konkurentui

Dešimtyje rungtyniauti likęs Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynes su „Rennes“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1. Neymaras per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė PSG ekipą į priekį 1:0. Sehrou Guirassy 70-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Presnelis Kimpembe 88-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir PSG futbolininka...