levante

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „levante“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „levante“.

„Real“ vietiniame čempionate nušlavė varžovus pelnydami 6 įvarčius

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 6 – 0 nušlavė „Levante“ futbolininkus. Ferlandas Mendy 13-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Real“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Karimas Benzema 19-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Rodrygo 34-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir dar labiau padidino „Karališkojo“ klubo pranašumą 3:0. Viniciusas Junioras...
2022-05-13

UEFA Futsal Čempionų lyga Kaune: kas sieja „Žalgirio“ trenerius ir talentus?

Spalio 26–29 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje pirmą kartą vyks UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo kovos, kuriose vietos tarp 16 geriausių Europos komandų sieks ir „Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa. Lietuvos čempionų lauks dvikovos su Ispanijos galiūnėmis „Barcelona“ ir „Levante“ komandomis bei akistata su kaimyninės Baltarusijos čempionais Oršos „Viten“ futbolininkais.
2021-10-25

„Real“ krachas: patirta dar viena nesėkmė Ispanijoje

Dešimtyje rungtyniauti likęs Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 1:2 turėjo pripažinti „Levante“ futbolininkų pranašumą. Ederas Militao 9-ąją minutę po VAR peržiūros buvo nubaustas raudona kortele ir „Real“ liko rungtyniauti dešimtyje.
2021-01-30

Madrido „Real“ bėdos tęsiasi – Ispanijoje vėl pralaimėjo autsaideriams

Šeštadienio popietę aukščiausioje Ispanijos futbolo lygoje „LaLiga“ buvo žaidžiamos rungtynės tarp Madrido „Real“ ir „Levante“ ekipų. Dvikovos rezultatas – netikėtas, tačiau jau tampantis šio sezono tendencija.  Ispanijos sostinės klubas ir triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos čempionas savų žiūrovų akivaizdoje nusileido lygos vidutiniokais po pergalės tapusiems „Levante“ futbolininkams.
2018-10-20

„Real“ atakuojantis trejetas „nukalė“ antrąją pergalę

Madrido „Real“ iškovojo antrąją pergalę Ispanijos futbolo čempionate. Šalies vicečempionai išvykoje 4:1 (1:1) nugalėjo „Girona“. Svečiai nuo pat rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir kūrė pavojingus momentus. Tuo metu šeimininkai ieškojo galimybių kontratakuoti. Išpuoliai buvo labai grėsmingi, o vienas jų baigėsi pirmuoju mačo įvarčiu. 16-ąją minutę galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą įmušė Borja Garcia. Kėlinio pabaigoje „Real“ išlygino rezultatą.
2018-08-27

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Kontrolinėse rungtynėse – Italijos vicečempionų pergalė

Kontrolinėse rungtynėse pergalę iškovojo „Napoli“ futbolininkai, sekmadienį Trente 2:0 (1:0) nugalėję Veronos „Chievo“. Italijos vicečempionai pasižymėjo mačo pradžioje ir pabaigoje. 10-ąją minutę tikslus buvo Simone Verdi, 86-ąją – Lorenzo Tonelli. „Serie A“ sezonas startuos rugpjūčio 19-ąją.
2018-07-29

„Barcelona“ suteikė poilsio Lioneliui Messi ir paleido auksinį šansą

„Barcelona“ nusprendė suteikti poilsio savo lyderiui Lioneliui Messi, nes tikėjosi ir be argentiniečio įveikti vos penkioliktą vietą Ispanijos lygoje užimančią „Levante“. Tačiau katalonai išvykoje 4:5 (1:2) nusileido varžovams ir paleido auksinį šansą, sezoną Ispanijoje pabaigti be pralaimėjimų. Likus sužaisti vos du turus „Barca“ buvo iškovojusi 27 pergales ir 9 kartus sužaidusi lygiosiomis, tačiau pačiame finiše patyrė vieną pralaimėjimą.
2018-05-14

Artėja prie titulo: „Barcelona“ laimėjo lyderių mūšį

Ispanijos futbolo čempionate svarbią pergalę iškovojo lygos lyderė „Barcelona“. Ji sekmadienį savo aikštėje 1:0 (1:0) įveikė artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“. Katalonų pergalę lėmė ryškiausios komandos žvaigždės įvartis. 26-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė Lionelis Messi. „Barcelona“ (69 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Atletico“ (61 tšk.) ir titulą ginantį Madrido „Real“ (54 tšk.
2018-03-04

Krachas tęsiasi: „Real“ neįveikė dar vienų autsaiderių

Ispanijoje eilinius taškus prarado titulą ginantis Madrido „Real“. Čempionas šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Valensijos „Levante“. „Real“ dukart pirmavo. 11-ąją minutę įmušė Sergio Ramosas, 81-ąją – Isco. „Levante“ abusyk lygino rezultatą. 42-ąją minutę įvartį pelnė Emmanuelis Boatengas, 89-ąją – Giampaolo Pazzini. „Real“ (39 taškai) užima ketvirtąją poziciją, „Levante“ (20 tšk.) – 17-ąją. Čempionus lenkia „Barcelona“ (57 tšk.), Madrido „Atletico“ (46 tšk.) ir „Valencia“ (40 tšk.