leonas goretzka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leonas goretzka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leonas goretzka“.

Brutalų smūgį į galvą patyręs Leonas Goretzka praleis paskutines pasaulio čempionato atrankos rungtynes

Kelialapį į pasaulio futbolo čempionatą jau užsitikrinusi Vokietijos rinktinė J grupės atrankos rungtynėse ketvirtadienį 9-0 sutriuškino Lichtenšteino futbolininkus. Jau 9-ą minutę futbolo „nykštukai“ liko žaisti mažumoje – Jensas Hoferis baudos aikštelėje brutaliai prasižengė prieš Leoną Goretzką, kuriam įspyrė į galvą. J.Hoferis gavo raudoną kortelę, o į Lichtenšteino vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Ilkay‘us Gundoganas.
2021-11-12

Anglų ir škotų pergalės lietuvių grupėje, C – vokiečių šou

Pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyre Lietuvos rinktinės F grupėje pirmadienį pergales iškovojo anglai ir škotai. Anglijos komanda namie 2:1 (1:1) nugalėjo slovakus. Svečiai šeimininkus pribloškė greitu įvarčiu – 3-ąją minutę pasižymėjo Stanislavas Lobotka. 37-ąją rezultatą išlygino Ericas Dieras, o 59-ąją anglų pergalę lėmė Marcuso Rashfordo įvartis. Škotijos rinktinė savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš Maltos futbolininkus.
2017-09-05

Vokiečiai be vargo žengė į finalą

Jei Čilės rinktinė kelią į FIFA konfederacijų taurės finalą prasibrovė 11 metrų baudinių serija, Vokietijos komanda pusfinalyje nepervargo. Vokiečiai ketvirtadienį 4:1 (2:0) sutriuškino meksikiečius. Vokietijos rinktinė kelią į finalą nusitiesė kone per pirmąsias aštuonias pusfinalio minutes. 6-ąją, po Benjamino Hendrichso perdavimo iš dešinės, kamuolį vienu lietimu į vartus nukreipė už baudos aikštelės buvęs Leonas Goretzka. Saugas po dviejų minučių pasiekė ir dublį.
2017-06-29

UEFA Europos lyga: trys pratęsimai, vienas jų baigėsi baudinių serija

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje netrūko kvapą gniaužiančių kovų. Trijuose ketvirtfinaliuose prireikė pratęsimų. Viename jų – baudinių serijos. Lengviausiai į pusfinalį žengė Vigo „Celta“. Ispanai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su Belgijos „Genk“. 63-ąją minutę svečius į priekį išvedė Pione Sisto, 67-ąją rezultatą išlygino Leandro Trossardas.