leipzig

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leipzig“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leipzig“.

„Borussia“ eliminuota iš Vokietijos futbolo taurės

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „DFB Pokal“ taurės ketvirtfinalyje 0:2 turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą ir baigė savo pasirodymą šiame turnyre. Tikslaus perdavimo sulaukęs Dani Olmo 12-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Gregoras Kobelis.
2023-04-06

UEFA Čempionų lygos atkrintamosios: „Man City“ nesugebėjo laimėti Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės. Vieni turnyro favoritų „Man City“ futbolininkai Vokietijoje 1:1 sužaidė su „RB Leipzig“ klubu. Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Riyadas Mahrezas. Alžyrietis 27 min. pasižymėjo po Ilkay‘aus Gundogano perdavimo. Rezultatą 70 min. išlygino kroatas Joško Gvardiolis. Jis pasižymėjo po Marcelo Halstenbergo perdavimo.
2023-02-22

Čempionų lygoje triuškinamas pergales šventė „Real“ ir „Leipzig“ klubai

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dvejos F grupės šeštojo turo rungtynės, kuriose triuškinamas pergales šventė favoritai. Pergalę garantavusią pirmąją vietą grupėje iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris namuose 5:1 sutriuškino Glazgo „Celtic“. Šeimininkai jau per pirmąsias 20 minučių dukart pasižymėjo, kai realizavo du 11 m baudinius. Abu jie buvo paskirti už svečių žaidimą ranka baudos aikštelėje.
2022-11-02

Čempionų lygoje – čempionų nesėkmė, įvarčių fiesta Paryžiuje ir „Juventus“ žygio turnyre pabaiga

UEFA Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą sužaisti dar šeši penktojo turo mačai, kuriose netrūko daug įvarčių. E grupėje „Milan“ svečiuose užtikrintai 4:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“ klubą. 39-ąją minutę svečius į priekį išvedė galva pasižymėjęs Matteo Gabbia. Antrajame kėlinyje po įvartį dar pridėjo Rafaelis Leo ir Olivier Giroud. Galiausiai kroatai dar įsimušė įvartį į savo vartus.
2022-10-25

Čempionų lygoje pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistos pirmosios dvejos šios dienos rungtynės, kuriose pergales šventė „Salzburg“ ir „RB Leipzig“ klubai. E grupėje „Salzburg“ namuose 1:0 pranoko Zagrebo „Dinamo“ ekipą. Vienintelį ir, kaip vėliau paaiškėjo, pergalingą mačo įvartį šeimininkai įmušė 71-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Noah Okafo. Tuo tarpu F grupės mače „RB Leipzig“ namuose 3:1 įveikė Glazgo „Celtic“ klubą.
2022-10-05

Niuksas katalonams: nuostabų įvartį įmušę „Eintracht“ išmetė „Barceloną“ iš Europos lygos

Frankfurto „Eintracht“ UEFA Europos lygos ketvirtfinalio etapo atsakomosiose rungtynėse 3:2 nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 4:2 ir žengė į kitą etapą. Filipas Kostičius jau 4-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Eintracht“ į priekį 1:0. Pierre’as Emerickas Aubameyangas 10-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.
2022-04-15

Įsibėgėjęs „Leipzig“ klubas vejasi Bundesligos lyderius

Vokietijos futbolo Bundesligoje „Leipzig“ laimėjo ketvirtas rungtynes per pastaruosius penkis turus ir pakilo į 4-ąją vietą turnyro lentelėje. Penktadienį „Leipzig“ futbolininkai savo aikštėje 3:1 nugalėjo „Koln“ komandą. Šeimininkai dominavo aikštėje ir įgijo trijų įvarčių pranašumą po Christopherio Nkunku (25 min.), Dani Olmo (54 min.) ir Angelino (57 min.) įvarčių. Tik pačioje dvikovos pabaigoje „Koln“ komandai garbės įvartį pelnė Timas Lemperle (90 min.
2022-02-11

Čempionų lyga: pergalių seriją tęsiantis „Liverpool“ ir PSG žvaigždyno vargai Vokietijoje

UEFA Čempionų lygoje vėlų trečiadienio vakarą šešeriomis rungtynėmis pasibaigė ketvirtasis grupių etapo turas, kuriame netrūko įnirtingų kovų. A grupėje „Paris Saint-Germain“ klubas svečiuose išleido pergalę iš rankų. Mačas su „Leipzig“ klubu baigėsi taikiai 2:2. Pradžia Prancūzijos ekipai nieko gero nežadėjo, kadangi C. Nkunku jau aštuntąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. 12 minutę jie dar turėjo šansą padvigubinti rezultatą iš 11 m. atžymos, bet Andre Silva buvo netikslus.
2021-11-03

„Real“ pyktį išliejo Ukrainoje, Lionelio Messi dublis nukalė PSG pergalę

Vėlų antradienio vakarą Lietuvos laiku buvo sužaistos dar šešerios UEFA Čempionų lygos trečiojo turo rungtynės, kuriose netrūko gražių kovų bei įvarčių. A grupėje sunkią pergalę iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jie po atkaklios kovos 3:2 pranoko „Leipzig“ ekipa. Pranūzijos ekipa pirmavo po Kyliano Mbappe įvarčio, bet vokiečiai atsakė dviem dūriais. Šeimininkai rezultatą išlygino 67-ąją, kai antrą savo įvartį klube pelnė Lionelis Messi.
2021-10-19

„Bayern“ įsigijo dar vieną svarbų aršaus konkurento žaidėją

Vokietijos čempionatas Miuncheno „Bayern“ iš tiesioginių savo varžovų įsigijo dar vieną futbolininką. Oficialiai paskelbta, kad klubo gretas sustiprino Leipcigo „RedBull“ saugas Marcelis Sabitzeris. Pranešama, kad austras Miuncheno ekipai kainavo apie 16 mln. eurų. Su juo pasirašyta penkerių metų sutartis. 27 metų vidurio saugas „Red Bull“ sistemoje žaidė nuo 2014 metų ir per 229 mačus pelnė 52 įvarčius. Jis buvo vienas svarbiausių komandos žaidėjų bei kapitonas.