layvinas kurzawa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „layvinas kurzawa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „layvinas kurzawa“.

Prancūzijoje – PSG žvaigždyno pralaimėjimas

Prancūzijos futbolo lygoje pralaimėjimą patyrė pinigus į kairę ir į dešinę švaistantis Paryžiaus „Saint-Germain“. Jis sekmadienį svečiuose 1:2 (1:1) nusileido Liono „Olympique“. Šeimininkai rungtynių favoritus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę tikslus buvo Nabilas Fekiras. PSG rezultatą išlygino pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje (45+3 minutė), kai įmušė Layvinas Kurzawa. 57-ąją minutę svečiai liko mažumoje, mat raudona kortelė parodyta Dani Alvesui.
2018-01-22

Neymaras padvigubino statistiką – šįkart du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai

Įvartis ir rezultatyvus perdavimas. Taip naujojoje komandoje debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Brazilas antrajame savo mače skaičius padvigubino, o Paryžiaus „Saint-Germain“ namie 6:2 (2:1) sutriuškino „Toulouse“. 222 milijonus eurų kainavęs Neymaras įvarčius pelnė 31 ir 92-ąją minutėmis. Brazilas 35-ąją bei 84-ąją atliko rezultatyvius perdavimus. Pasižymėjo atitinkamai Adrienas Rabiot ir Layvinas Kurzawa. 75-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Edinsonas Cavani.