laužti

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laužti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laužti“.

Pergale pasidžiaugęs Mindaugas Kuzminskas: dabar reikia nesustoti

Du tritaškius iš eilės trečiajame kėlinyje švystelėjęs Mindaugas Kuzminskas buvo vienas iš pagrindinių Lietuvos rinktinės pergalės kalvių dvikovoje su Izraeliu. Net 16 taškų pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs ir 4 rezultatyvius perdavimus atlikęs Mindaugas džiaugėsi gerėjančiu rinktinės žaidimu ir skatino visą komandą nesustoti. - Mindaugai, ką galėtum pasakyti apie rungtynes? - Tokios varžybos ir turi būti. Per kėlinį nė vienos komandos nenugalėsi.
2017-09-03

Dainius Adomaitis prabilo apie rinktinės mentalitetą: turime „laužti“ varžovą iki pabaigos

Net ir lengvu pasivaikščiojimu tapusi dvikova su Rumunija neužmigdė trenerio Dainiaus Adomaičio budrumo. Po rezultatu 97:64 laimėtos dvikovos, D. Adomaitis užsiminė apie atsipalaidavimą ketvirtajame kėlinuke. „Kaip ir kalbėjome – mūsų koncentracija yra pagrindinis dalykas. Neturime kreipti dėmesio, koks priešininkas ar tai, kad salėje nėra žiūrovų. Turime kreipti dėmesį į save.