lamia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lamia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lamia“.

Vykintas Slivka pelnė įvartį, o jo klubas užfiksavo istorinį pasiekimą Graikijoje

Trečiadienį Graikijos Super lygoje įvartį pelnė lietuvis Vykintas Slivka, bet lietuvio ginamas „Lamia“ klubas svečiuose 1:3 nusileido „Atromitos“ klubui. V.Slivka žaidė visas rungtynes ir pasižymėjo 26 minutę, o po lietuvio tikslaus smūgio rezultatas tapo lygus 1:1. Visgi, antrajame kėlinyje „Atromitos“ pasižymėjo dar du kartus ir šventė pergalę. Tiesa, V.Slivka ir antrajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į vartus, bet įvartis po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Pats.
2024-02-28

Naująjį sezoną Slivka pradėjo įmušdamas įvartį

Graikijos Superlygos naują sezoną puikiai pradėjo lietuvis Vykintas Slivka. Visas rungtynes žaidęs futbolininkas pelnė įvartį bei padėjo „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 2:2 su „Volos“ klubu. V.Slivka įvartį smūgiu galva pelnė 61 minutę. V.Slivkos įvartį galima pamatyti ČIA Tuo metu Nyderlandų antroje lygoje lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė nuo 70 minutės, bet lietuvio ginamas „Den Bosch“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Helmond“ ekipai.
2023-08-19

Dambrausko auklėtiniai įsirašė užtikrintą pergalę prieš Slivkos komandą

Graikijos lygoje antrąją pergalę iš eilės šeštadienį iškovojo Valdo Dambrausko treniruojamas Kretos OFI klubas. Šįvakar lietuvio auklėtiniai 4:1 namuose nugalėjo „Lamia“ ekipą, kuriai priklauso lietuvis Vykintas Slivka, bet jis šioms rungtynėms nebuvo registruotas. „Lamia“ ekipa pirmoji įsiveržė į priekį 21 minutę, bet aikštės šeimininkai pirmojo kėlinio pabaigoje ne tik išlygino, o ir persvėrė rezultatą savo naudai.
2023-04-09

Graikijoje – Slivkos klubo lygiosios, Albanijoje – Paulausko komandos pergalė

Graikijos pirmenybėse penktadienį Vykintas Slivka žaidė nuo 66 minutės bei padėjo savo atstovaujamam „Lamia“ klubui išvykoje sužaisti lygiosiomis 1:1 su „Volos“ ekipa. Tuo metu Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „Bylis“ žaidėjus. Lietuvis šių rungtynių 35 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o „Egnatia“ klubas po pergalės su 34 taškais pakilo į ketvirtą vietą.