kimis raikonenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kimis raikonenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kimis raikonenas“.

Pamatyk: „Formulės-1“ lenktynės prasidėjo įspūdinga avarija

„Formulė-1“ Austrijos didžiojo prizo lenktynės prasidėjo itin pavojinga avarija. Iš karto po starto, vos po kelių posūkių, „Ferrari“ lenktynininkas Kimis Raikonenas slystelėjo trasoje ir užkliudė šalia važiavusį „McLaren“ bolidą. Fernando Alonso pilotuojamas „McLaren“ bolidas tiesiog užsoko ant „Ferrari“. Pasisekė, kad per šį incidentą, panašu, abu pilotai sužalojimų išvengė.
2015-06-21

Bahreino „Grand Prix" laimėjo Džensonas Batonas

Pasaulio "Formulės-1" automobilių lenktynių čempionato ketvirtąjį etapą - Bahreino "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo "Brawn GP-Mercedes" komandos pilotas britas Džensonas Batonas (Jenson Button). 29-erių metų Didžiosios Britanijos lenktynininkas iškovojo trečiąją pergalę šį sezoną ir ketvirtąją savo karjeroje. Antras finišo liniją kirto vokietis Sebastianas Fetelis (Sebastian Vettel, "Red Bull-Renault"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 7 sek.
2009-04-26

Greičio karaliai lekia į startą

Viso pasaulio autosporto mėgėjų dėmesį kitą savaitgalį kaustys įvykiai Australijoje. Melburno trasoje bus surengtas pirmasis 2009-ųjų „Formulės-1“ lenktynių čempionato etapas. Kuri komanda sezonui spėjo pasirengti geriausiai, paaiškės kovo 29 d. Po keletą dienų truksiančių kvalifikacinių važiavimų, sekmadienį 20 bolidų išsirikiuos pirmajam oficialiam 2009-ųjų startui. Favoritas - britas Praėjusių metų čempionatą vainikavo retos įtampos lenktynės San Paulo „Interlagos“ trasoje.
2009-03-21

Trečiąją pergalę iš eilės Europos jaunučių vaikinų krepšinio (iki 16 metų) čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė, 78:49 įveikusi lenkus.

Austrijoje vykusį ATP serijos "Generali Open" vyrų teniso turnyrą laimėjo argentinietis Gastonas Gaudio. Jis 2:6, 6:2, 6:4, 6:4 įveikė ispaną Fernando Vedrasco. Deivido Šembero klubas Maskvos CSKA pralaimėjo lyderei Maskvos "Lokomotiv" ekipai 2:3 ir liko trečias, gerokai sumenkinęs savo galimybes kovoti dėl aukso. "Formulės-1" automobilių lenktynių pasaulio čempionato 13-ąjį etapą - Vengrijos "Grand Prix“ laimėjo "McLaren-Mercedes" ekipos pilotas suomis Kimis Raikonenas.
2005-08-01

M. Šumacheris iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną

"Formulės-1" automobilių lenktynių pasaulio čempionato ketvirtąjį etapą - San Marino "Grand Prix" lenktynes Imolos trasoje - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Ferrari" pilotas vokietis Michaelis Šumacheris (Michael Schumacher). Tai - pirmoji penkiskart pasaulio čempiono pergalė šį sezoną ir 65-oji per visą karjerą.
2003-04-20

Brazilijos "Grand Prix" nugalėtoju tapo suomis K. Raikonenas

"Formulės-1" automobilių lenktynių pasaulio čempionato trečiojo etapo - Brazilijos "Grand Prix" varžybų Interlagoso trasoje - nugalėtoju sekmadienį tapo "McLaren-Mercedes" pilotas suomis Kimis Raikonenas (Kimi Raikkonen), kuriam tai buvo antroji pergalė iš eilės. Dramatiškai vykusios lenktynės buvo nutrauktos 55-ajame rate, o jų galutiniais rezultatais paskelbta padėtis, buvusi po 53 ratų.