kevinas strootmanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kevinas strootmanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kevinas strootmanas“.

Greiti „Real“ įvarčiai padėjo įveikti „Roma“ futbolininkus

Tarptautinio čempionų taurės turnyro rungtynėse pergalę iškovojo greitus įvarčius mušęs Madrido „Real“. Jis šiąnakt Naujajame Džersyje 2:1 (2:0) nugalėjo „Roma“ futbolininkus. 2-ąją minutę tikslus buvo Marco Asensio. Jam asistavo Garethas Bale’as. Valas 15-ąją minutę, po Danielio Carvajalio perdavimo, įmušė pats. „Roma“ 83-ąją minutę atkūrė intrigą. Įvartį pelnė Kevinas Strootmanas.
2018-08-08

„Roma“ ilgai vargo, bet įsibėgėjo nesustabdomai

Pirmadienį sužaistose vienintelėse Italijos „Serie A“ 33-ojo turo rungtynėse viena lygos lyderių „Roma“ svečiuose ilgai siekė pirmojo įvarčio į autsaiderės „Pescara“ vartus. Galiausiai Romos futbolininkams pavyko įsibėgėti ir jie laimėjo užtikrintai – 4:1 (2:0). „Roma“ džiaugėsi labai greitai – 2-ąją minutę kamuolį į „Pescara“ vartus pasiuntė egiptietis Mohamedas Salah. Linksmybes čia pat pakeitė nusivylimas – nuošalė, įvartis neįskaitytas.
2017-04-25

Emocingame Romos derbyje – susistumdymai ir „AS Roma“ triumfas

Italijos futbolo pirmenybėse įvyko Romos derbis, kuriame formaliai svečiuose žaidusi „AS Roma“ 2:0 įveikė „Lazio“. Rungtynėse netrūko aistrų. Dar pirmajame kėlinyje jas pakurstė arbitro sprendimas į „Roma“ vartus paskirti baudos smūgį. Po to, kai Lucasas Biglia ant baudos aikštelės linijos nugriovė Bruno Peresą, teisėjas iš pradžių parodė į 11 metrų žymą, tačiau netrukus pakeitė sprendimą. „Roma“ į priekį išsiveržė 64 minutę po grubios „Lazio“ klaidos.