kei nishikoris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kei nishikoris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kei nishikoris“.

ATP reitinge – didelis Ričardo Berankio kritimas

Sunkią traumą besigydantis Ričardas Berankis naujai paskelbtame geriausių pasaulio tenisininkų reitinge prarado ypač daug pozicijų. 26-erių metų Lietuvos tenisininkas ATP reitinge nukrito 33-imis vietomis žemyn ir dabar užima 169-ą poziciją. R. Berankis išlieka pirma šalies teniso rakete, Lauryną Grigelį nuo jo skiria 80 pozicijų. L. Grigelio vieta ATP reitinge išliko nepakitusi ir jis toliau užima 249-ąją poziciją geriausių pasaulio tenisininkų sąraše.
2017-04-17

Ričardas Berankis pateko į pagrindinį „Swiss Indoors Basel“ turnyrą Šveicarijoje

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškovojo kelialapį į pagrindinį „ATP 500“ serijos turnyrą Šveicarijoje. Lietuvis antrame atrankos varžybų etape nesunkiai nugalėjo penktojo šimtuko tenisininką Adrieną Bosselį rezultatu 6:2, 6:2. R.Berankis jau užsitikrino 20 ATP reitingo taškų bei vietą pagrindinėse varžybose, kurios prasidės pirmadienį. Šiame susitikime lietuvis laimėjo net 94 proc. savo pirmųjų padavimų, o varžovą palaužė keturis kartus.
2016-10-23

Prasidėjo Daviso taurės vyrų teniso turnyro ketvirtfinalio mačai

Penktadienį prasidėjo 2015 metų Daviso taurės - komandinio vyrų teniso čempionato - pasaulio grupės ketvirtfinalio mačai. Sunkiai susitikimą namuose pradėjo nugalėtojos titulą ginanti Didžiosios Britanijos rinktinė.
2016-03-05

Latvis pasikandžiojo, tačiau nusileido pajėgiausiam pasaulio tenisininkui

Kanadoje tęsiasi ATP "Masters" serijos "Coupe Rogers" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro beveik 4,2 mln. JAV dolerių. Nesėkmę vienetų varžybų ketvirtfinalyje patyrė latvis Ernestas Gulbis, penktadienį nusileidęs pajėgiausiam planetos tenisininkui serbui Novakui Džokovičiui, kuris laimėjo jau 29-ąjį "Masters" serijos turnyrų mačą iš eilės.
2015-08-15

Kei Nishikoris tapo pirmuoju Azijos tenisininku, triumfavusiu Vašingtone

Vašingtone (JAV) pasibaigusį ATP serijos "Citi Open" vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 1,75 mln. JAV dolerių, sekmadienį laimėjo antras pagal skirstymą japonas Kei Nishikoris. Sekmadienį finale 25-erių japonas 4:6, 6:4, 6:4 įveikė po metų pertraukos vėl lemiamą šio turnyro dvikovą pralaimėjusį bei aštuntąjį reitingą turėjusį 30-metis amerikietį Johną Isnerį ir tapo pirmuoju Azijos žaidėju laimėjusiu vienetų varžybas Vašingtone.