kei nishikori

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kei nishikori“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kei nishikori“.

Tenisas Tokijuje: šeimininką eliminavęs Džokovičius pasiekė pusfinalį

Ketvirtadienį Tokijo olimpinių žaidynių vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje užtikrintą pergalę iškovojo šiuo metu geriausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Džokovičius, kuris per 1 val. 12 min. 6:2, 6:0 nepaliko vilčių japonui Kei Nishikori (ATP-69) ir dar labiau priartėjo prie pirmojo olimpinio aukso medalio. Pusfinalyje N.Džokovičiaus lauks vokiečio Alexanderio Zverevo (ATP-5) ir prancūzo Jeremy Chardy (ATP-68) poros nugalėtojas.
2021-07-29

Berankis priešinosi, tačiau krito prieš olimpinių žaidynių bronzininką

Halėje (Vokietija) vykstančiame ATP 500 serijos „Noventi Open“ vyrų teniso turnyre antradienį iš tolesnės kovos pasitraukė 30-metis lietuvis Ričardas Berankis (ATP-84). Kvalifikaciją sėkmingai įveikęs R.Berankis pirmajame pagrindinio etapo rate per 1 valandą 42 minutes 3:6, 6:2, 2:6 pralaimėjo 31-erių japonui Kei Nishikori (ATP-57). Mačo pradžioje K.Nishikori savo padavimų metu nepalikdavo lietuviui didesnių vilčių, o štai R.Berankis paduodamas kamuoliuką neretai susidurdavo su problemomis.
2021-06-15

Teniso legenda kuria istoriją: pasaulis to dar buvo nematęs

Rafaelis Nadalis nuo pat pradžių iki pat pačios pabaigos neleido suabejoti savo galiomis Monte Karle vykusiame „Masters“ turnyre. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas finale užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo Kei Nishikorį ir rekordinį, jau vienuoliktą kartą tapo šio turnyro nugalėtoju. R.Nadalis per visą karjerą grunto aikštėse iškovojo net 396-ias pergales ir patyrė tik 35-is nesėkmes (92 proc.). Po šio turnyro jis išsaugos pirmos pasaulio raketės titulą.
2018-04-22

Iniciatyvos neišlaikęs Ričardas Berankis nepateko į „Memphis Open“ finalą

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-102) ATP „World Tour 250“ serijos turnyre „Memphis Open“ pusfinalyje buvo priverstas pripažinti 18-mečio Tayloro Fritzo (ATP-145) pranašumą. 6:2, 3:6, 4:6. Tokiu rezultatu nusileido R.Berankis savo varžovui iš JAV. Mačą, kuris truko 1 val. 42 minutes daug sėkmingiau pradėjo Ričardas Berankis ir jau nuo pirmųjų geimų rodė, jog dvikovai yra puikiai pasirengęs.
2016-02-14

„Memphis Open“ teniso turnyre, kuriame dalyvauja R.Berankis, paaiškėjo pirmieji ketvirtfinalio dalyviai

Tenesio valstijoje (JAV) vykstančiame ATP serijos „Memphis Open“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 618 tūkst. JAV dolerių, paaiškėjo keturi vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai. Triskart šio turnyro nugalėtojas bei favoritu laikomas japonas Kei Nishikori aštuntfinalyje per 1 valandą ir 21 minutę dvejuose setuose – 6:2, 7:5 – nugalėjo amerikietį Ryaną Harrisoną bei šio turnyro istorijoje iškovojo keturioliktą pergalę iš eilės.
2016-02-11

Latvis Ernestas Gulbis pateko į ketvirtfinalį Monrealyje

Monrealyje, Kanadoje, prasidėjo aštunfinaliai ATP „Masters“ serijos turnyre, kurio prizinį fondą sudaro beveik 4,2 mln. JAV dolerių. Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis (ATP-87) po 2 setų kovos, rezultatu 6:4, 6:4 nugalėjo, kiek netikėtai į aštunfinalį patekusį, amerikietį Donaldą Youngą (ATP-79), kuris šešioliktfinalyje nugalėjo šeštąją pasaulio raketė Tomašą Berdychą. Latviui puikiai sekėsi padavimai, jis atliko 12 ace‘ų, laimėjo 84 proc.
2015-08-14

Paaiškėjo baigiamojo "Barclays ATP World Tour Finals" sezono teniso turnyro Londone pusfinalio poros

Anglijoje artėja į pabaigą baigiamasis "Barclays ATP World Tour Finals" sezono vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių. Šeštadienį pusfinalyje nugalėtojo titulą ginantis bei favoritu laikomas serbas Novakas Džokovičius dėl vietos finale varžysis su ketvirtuoju pagal skirstymą japonu Kei Nishikoriu, o šešiskart (2003, 2004, 2006, 2007, 2010 ir 2011 metais) baigiamuosiuose turnyruose triumfavęs antras pagal reitingą šveicaras Rogeris Federeris susitiks su trečiąja rakete ...
2014-11-15

Antrasis korto šeimininko triumfas ATP serijos teniso turnyro Japonijoje vienetų finale

Japonijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos "Rakuten Japan Open Tennis Championships" vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju antrą kartą per savo karjerą po dvejų metų pertraukos tapo 24-erių metų ketvirtas pagal reitingą korto šeimininkas Kei Nishikori.