Kauno rajono Hegelmann

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kauno rajono Hegelmann“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kauno rajono Hegelmann“.

Patyręs Brazilijos futbolininkas sugrįžta – atstovaus FC „Hegelmann“

Po metų pertraukos į futbolo aikštę grįžta saugas iš Brazilijos Felipe Brisola. Šiame sezone patyręs futbolininkas prisidės prie Kauno rajono FC „Hegelmann“ ir padės šiam klubui siekti savo tikslų. 33 metų žaidėjas buvo neabejotinas Vilniaus „Riterių“ lyderis 2022-2023 metų sezonuose, bet pernai buvo priverstas sustabdyti savo karjerą dėl sunkios traumos. „Nebuvo lengva išsiskirti su futbolu, kuomet gauni tokią traumą, turi dirbti labai sunkiai, jog sugrįžtum vėl į aikštę.
2024-05-28

A lygos turo apžvalga: „Hegelmann“ nutraukė nemalonią seriją

„TOPsport A lygos“ 14-ajame ture dviem ekipoms pavyko pasiekti revanšus. Pozicija. Marijampolės „Sūduva“ pasiekė revanšą už pirmame rate patirtą nesėkmę, svečiuose 1:0 nugalėjusi Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus. Pergalingą įvartį sūduviečiams antrame kėlinyje pelnė anksčiau vidurio gynėjo pozicijoje rungtyniavęs Augustas Dubickas. Po šio laimėjimo marijampoliečiai su 16 taškų pakilo į 7-ąją vietą. Keitimas.
2024-05-21

Vilniaus „Žalgiris“ ir toliau neranda rakto į pergales

Įnirtingas 13-ojo turo mačas įvyko laikinojoje sostinėje, kur ginklus surėmė rezultatyviausios „TOPsport A lygos“ ekipos. Nors susitikime progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tiek Vilniaus „Žalgiris“, tiek Kauno rajono „Hegelmann“ įvarčių nepelnė – dvikova baigėsi esant rezultatui 0:0. Susitikimo pradžioje Myroslavas Mazuras kamuolį atmetė Liviu Antaliui, pastarojo smūgį iš oro sustabdė Arijus Bražinskas, kiek vėliau vartininkas susitvarkė su dar vienu puolėjo bandymu.
2024-05-12

Paskutinę minutę atsitiesęs „Hegelmann“ atėmė tašką iš Šiaulių

„TOPsport A lygos“ 12-ąjį turą pradėjo akistata Saulės mieste – ten FA „Šiauliai“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ antrą sykį sužaidė lygiosiomis. Dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0). Pirmame kėlinyje grėsmingiau atakavo svečiai. Hugo Figueredo galingu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį, Leo Ribeiro bandymą atrėmė Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje aktyvus buvo Nauris Petkevičius – jo smūgį atrėmė Vincentas Šarkauskas.
2024-05-01

„Hegelmann“ namuose išplėšė lygiąsias

Rezultatyvus 9-ojo „TOPsport A lygos“ turo mačas buvo sužaistas Laikinojoje sostinėje, kur Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1) su Gargždų „Banga“. Svečiai į priekį išsiveržė jau 3-iąją minutę, kai greitoje atakoje po Pijaus Srėbaliaus perdavimo taiklus buvo Valdas Paulauskas. Greitu metu gargždiškiai bėgo į dar vieną ataką, tačiau iš Cesinhos perdavimo sulaukęs P. Srėbalius nepasižymėjo.
2024-04-21

Antroje pusėje atsitiesusi „Hegelmann“ palaužė Vilniaus „Žalgirį“

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“. Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus. „Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai.
2024-03-17

Rezultatyvų antrą kėlinį sužaidę „Hegelmann“ ir „Šiauliai“ pasidalino po tašką

„TOPsport A lygos“ 3-iajame ture Kauno rajono „Hegelmann“ ir FA „Šiauliai“ ekipos sužaidė du skirtingus kėlinius. Po nuožmios akistatos komandos pasidalino po tašką – 2:2 (0:0). Pirmasis kėlinys buvo apylygis, jo metu itin pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Šeimininkų gretose aktyvus buvo rumunas Patrickas Popescu – jo bandymai skriedavo pro šalį, arba sėkmingai žaisdavo Gustas Baliutavičius. Antrame kėlinyje per itin trumpą atkarpą buvo pelnyti net trys įvarčiai.
2024-03-13

Pernai įvarčius štampavęs Filipas Dangubičius tapo „Kauno Žalgirio“ nariu

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė papildymo puolimo grandyje. Klubas pasiekė susitarimą su pernai „TOPsport A lygoje“ įvarčius štampavusiu Filipu Dangubičiumi. 28-erių puolėjas praėjusiame sezone vilkėjo Kauno rajono „Hegelmann“ komandos marškinėlius, Lietuvos čempionate įmušė net 18 įvarčių ir buvo antras rezultatyviausias lygos žaidėjas. Kroatas dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o rugsėjį buvo pripažintas geriausiu lygos futbolininku.
2024-03-01

Kauno rajono „Hegelmann“ apžvalga prieš A lygos startą: ar pavyks išsilaikyti pirmame penkete?

Naujasis „TOPsport A lygos“ sezonas prasidės kovo 1 dieną, tad alyga.lt svetainė kviečia susipažinti su kiekviena 2024 metų pirmenybių dalyve. Šį sykį atkreipkime dėmesį į iš pagrindų pasikeitusią Kauno rajono „Hegelmann“ komandą. Klubo valdžia konstatavo – 2023 metai mėlynai baltiems susiklostė nesėkmingai.
2024-02-28

Tarpusavio pasitikėjimo pasigedęs Vladimiras Čeburinas: „Ne viskas yra gerai“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po kontrolinių rungtynių prieš „Hegelmann“ teigė, jog žaidėjams dar trūko tarpusavio supratimo. Žalgiriečiai kontrolinį testą prieš Kauno rajono komandą pralaimėjo rezultatu 1:3. „Daug minčių tiek dėl komandos statymo, tiek dėl veiksmų aikštėje. Yra nemažai dalykų į ką reikia atkreipti dėmesį. Suprantama, yra naujų žaidėjų, kurie pasirodė aikštėje. Ne viskas yra gerai. Buvo ir epizodų kai gerai kontroliavome kamuolį, bet atakos zonoje yra problemų.