Įnirtingas 13-ojo turo mačas įvyko laikinojoje sostinėje, kur ginklus surėmė rezultatyviausios „TOPsport A lygos“ ekipos. Nors susitikime progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tiek Vilniaus „Žalgiris“, tiek Kauno rajono „Hegelmann“ įvarčių nepelnė – dvikova baigėsi esant rezultatui 0:0.

Susitikimo pradžioje Myroslavas Mazuras kamuolį atmetė Liviu Antaliui, pastarojo smūgį iš oro sustabdė Arijus Bražinskas, kiek vėliau vartininkas susitvarkė su dar vienu puolėjo bandymu.

Sužaidus pusvalandį atakos smaigalyje vėl atsidūręs L. Antalis suklaidino vartininką bei smūgiavo į vartus, „Hegelmann“ ekipą išgelbėjo Stevas Kinge bei Samuelis Odeoyibo, jau kitame momente po M. Mazuro perdavimo į vartus smūgiavęs Paulius Golubickas progos neišnaudojo.

38-ąją minutę Yukiyoshi Karashima turėjo erdvės tolimam šūviui, bandymas kaire koja buvo netikslus, už minutės P. Golubicko smūgį stabdė A. Bražinskas. Kėlinio pabaigoje darbo turėjo ir Arpadas Tordai – Joris Moutachy paslydo, progą pasižymėti turėjęs Hugo Figuereido buvo netaiklus, M. Thuique šūvis taip pat skriejo virš vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo Patriko Popescu baudos smūgiu, jį atrėmė A. Tordai, vėliau bandymu galva virš vartų atsakė Nikola Petkovičius. 83-iąją minutę vos po keitimo pasirodęs Adama Fofana drebino vartų konstrukciją, J. Bopesu baudos smūgis skriejo virš stačiakampio.

Tai jau trečios vilniečių rungtynės iš eilės, kuriose pirmenybių lyderiams nepavyko iškovoti 3 taškų.

Po 13-ojo turo akistatos žalgiriečiai su 28 taškais pirmauja čempionate, savo ruožtu mėlynai balti savo sąskaitoje turi 20 taškų bei rikiuojasi treti.

Antroje vietoje su 24 taškais žengia Telšių „Džiugas“.