karolis krasilnikovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis krasilnikovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis krasilnikovas“.

„Airwell Energijos“ ir „HS Riga“ rungtynėse vėl prireikė pratęsimo, kuriame šįkart triumfavo lietuviai

Optibet ledo ritulio lygoje antrąsias rungtynes per dvi dienas sužaidė Elektrėnų „Airwell Energijos“ ir „HS Riga“ komandos. Jau trečią kartą šiame sezone rungtynėse tarp šių dviejų komandų nugalėtojas per pagrindinį laiką nepaaiškėjo. Ledo ritulininkams teko žaisti pratęsimą, kuriame 3:2 triumfavo „Airwell Energija“. Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo ir dažniau į vartus atakavo „HS Riga“ žaidėjai, bet įvarčių nepavyko pelnyti nė vienai komandai.
2022-11-20

Pirmavusi „Airwell Energija“ prieš Rygos „Dinamo“ taškų neiškovojo

Optibet ledo ritulio lygoje antrąsias rungtynes šį savaitgalį Latvijoje sužaidė Elektrėnų „Airwell Energija“. Elektrėnų klubas Rygoje 2:4 nusileido vietos „Dinamo“ klubui bei patyrė antrąją nesėkmę prieš šiuos varžovus per dvi dienas. Tai buvo jau ketvirtoji ir paskutinė šių komandų akistata šiame OHL reguliariajame sezone – visus keturis kartus tarpusavio dvikovose triumfavo Rygos ledo ritulininkai.
2022-10-30

Draugiškose rungtynėse Lietuvos U-20 rinktinė nugalėjo Slovėnijos bendraamžius

Lietuvos jaunimo iki dvidešimties metų (U-20) ledo ritulio rinktinė sužaidė vieninteles kontrolines rungtynes prieš pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IB diviziono kovas Blede (Slovėnija). Lietuvos jaunimo varžovais buvo Slovėnijos bendraamžiai. Rungtynes po atkaklios kovos 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) laimėjo Lietuvos U-20 rinktinė.
2017-12-07

Paaiškėjo galutinė U-18 rinktinės sudėtis

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė (U-18) pralaimėjo ir antrąsias draugiškas rungtynes Latvijos klubui HS „Riga 2001“ iš Rygos 1:5 (0:3, 1:2, 0:0). Vienintelį įvartį daugumoje lietuviams pelnė Kostas Gusevas (38:29, Patrikas Misiukas). Lietuvos U-18 rinktinė pirmąsias sekmadienio rungtynes pralaimėjo 0:3. Šįkart nepadėjo nė pagrindiniai rinktinės žaidėjai, kurie pirmojoje dvikovoje nežaidė.