Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „karolis bauža“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „karolis bauža“.

Skandalas Lietuvos sporte: dziudo federacijai kaltinimai karjerų žlugdymu ir susidorojimu

Dziudo sportas Lietuvoje byra į šipulius, o ne vienerius metus tyliai kunkuliavęs dziudo bendruomenės ugnikalnis galiausiai išsiveržė. Ryškiausi šalies sportininkai viešai kaltina dziudo federaciją (LDF) ir jos prezidentą aplaidumu, abejotina veikla, interesų painiojimu ir netgi susidorojimu. Dėl to dziudo sportas praranda geriausius kovotojus.  Tokio didžiulio sujudimo Lietuvos sporte nebuvo seniai.
2020-11-11

Dziudo skandalas Lietuvoje – savi kaltina savus, spaudžiamas prezidentas kartoja: melas

Lietuvos dziudo sporto bendruomenė byra. Dalis sportininkų kaltina federaciją aplaidumu ir netikslinga veikla, dėl kurios nukenčia ne tik profesionalų rezultatai, bet ir visas šalies jaunimas, pati federacija į kaltinimus turi konkrečius atsakymus ir viską neigia, o patikrinti ir sudrausminti šios ne pačios aiškiausios sistemos tiesiog nėra kam.
2019-11-11

Lietuvos dziudo kovotojai Europos žaidynėse liko be pergalių

Minske vykstančiose Europos žaidynėse dziudo varžybas pradėjo sunkiausios svorio kategorijos kovotojai. Deja, ir jiems nepavyko iškovoti nei vienos pergalės. Pirmadienį (06.24) pirmasis ant „Čižovkos“ arenos tatamio žengė Karolis Bauža (100 kg). Lietuvio ir ruso Kazbeko Zankišijevo dvikova prasidėjo trimis teisėjo įspėjimais dėl pasyvumo: K. Bauža gavo du, Rusijos sportininkas – vieną. Dvi minutes trukusi kova baigėsi varžovo naudai.
2019-06-24

Pasaulio dziudo pirmenybėse Karolis Bauža ir Žilvinas Lekavičius pralaimėjo pirmąsias kovas

Kazachstane vykstančiame pasaulio dziudo čempionate nesėkmingai vyrų 90 kg svorio kategorijos turnyre (61 dalyvis) pasirodė abu Lietuvos atstovai Karolinis Bauža ir Žilvinas Lekavičius. Lietuviai pralaimėjo pirmąsias kovas bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų. K. Bauža turėjo pripažinti Komronšocho Ustopirijono iš Tadžikistano pranašumą, o Ž. Lekavičių nugalėjo egiptietis Hatemas Abd El Akheras.
2015-08-29

Universiados Pietų Korėjoje dziudo turnyre antradienį – bronzos apdovanojimas Karoliui Baužai

Pietų Korėjoje vykstančios planetos vasaros studentų universiados dziudo imtynių turnyre vyrų atvirojoje (24 dalyviai) svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Karolis Bauža. Kauno Technologijos universiteto 28-erių metų studentas antradienį dvikovoje dėl trečiosios vietos per 1 minutę bei 24 sekundes privertė pasiduoti penktąją vietą užėmusį korėjietį Geunbae Ji.
2015-07-07

Pasaulio dziudo imtynių čempionate Rusijoje lietuviai nusileido praėjusių pirmenybių prizininkams

Rusijoje vykstančiame pasaulio dziudo imtynių čempionate penktadienį tarp aštuonių pajėgiausių svorio kategorijos iki 90 kg atletų nepavyko patekti lietuviams Karoliui Baužai ir Ovidijui Varnui - Lietuvos atletus sustabdė nepalankūs burtai ir labai pajėgūs varžovai.
2014-08-29

Dziudo imtynininkui K. Baužai – pasaulio taurės varžybų bronza

Liverpulyje (Didžioji Britanija) vykusių pasaulio dziudo taurės varžybų svorio kategorijoje iki 90 kg sekmadienį Lietuvos atstovas Karolis Bauža pelnė bronzos medalį.
2011-10-02

Dziudo imtynininkas K. Bauža Azerbaidžane pralaimėjo pirmąją kovą

Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančiame tarptautiniame dziudo turnyre „World Masters“, kuriame dalyvauja pajėgiausi pasaulio dziudo imtynininkai, Lietuvos atstovas Karolis Bauža pralaimėjo jau pirmąją kovą. 23-ejų metų lietuvis svorio kategorijos iki 90 kg aštuntfinalyje turėjo pripažinti ruso Kirilo Denisovo pranašumą. K. Bauža pasaulio reitinge užima 15-ąją vietą, o K. Denisovas yra antras. Svorio kategorijoje iki 90 kg dalyvauja 16 sportininkų.
2011-01-16

Du lietuviai Vienoje kovos dėl bronzos

Austrijos sostinėje Vienoje vykstančiame Europos dziudo čempionate Lietuvos atstovai Karolis Bauža ir Marius Paškevičius kovos dėl bronzos medalių. Praėjusių metų Europos pirmenybių bronzos medalio laimėtojas K. Bauža svorio kategorijos iki 90 kg pirmojoje kovoje (šešioliktfinalyje) šeštadienį nugalėjo kroatą Tomislavą Vučaką, aštuntfinalyje įveikė šveicarą Dominiquą Hischierį, o ketvirtfinalyje pralaimėjo austrui Maxui Schirnhoferiui.
2010-04-24

Albertas Techovas baigė Europos čempionatą

Lietuvos dziudo imtynininkas Albertas Techovas (svorio kategorija iki 60 kg) pralaimėjo jau pirmąją Austrijos sostinėje Vienoje prasidėjusio Europos čempionato kovą ir buvo priverstas pasitraukti iš varžybų. 30-metis A. Techovas pralaimėjo 21-ų metų prancūzui Sofiane Milous.