justinas schultzas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas schultzas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas schultzas“.

„Penguins“ – per žingsnį nuo NHL čempionų titulo

Dvi iš eilės dvikovas laimėję ir NHL Stanley taurės finalo seriją išlyginę „Nashville Predators“ ledo ritulininkai priversti nuvyti karčią piliulę. Penktosiose serijos rungtynėse į savo aikštę grįžę „Pittsburgh Penguins“ tiesiog sutaršė varžovus 6:0, o tai reiškia, kad iki dar vieno triumfo jiems tetrūksta vienos pergalės.
2017-06-09

Po septintųjų rungtynių dramos į finalą žengė „Penguins“

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą.