josipas drmičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „josipas drmičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „josipas drmičius“.

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Gibraltaro ir Baltarusijos rinktinių vartai – suvarpyti, latviai ir estai nelaimėjo

Sužaistos pirmosios penkerios šeštadienio 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės. Didžiausiu skirtumu pralaimėjo Gibraltaro futbolininkai. Jie svečiuose 0:5 (0:2) neprilygo rinktinei. Du įvarčius pelnė Vedadas Ibiševičius (4, 43 minutėmis), po vieną – Avdija Vršajevičius (52 min.), Edinas Višča (56 min.) bei Erminas Bičakčičius (94 min.). Kentėjo ir baltarusiai. Jie išvykoje neatsilaikė prieš švedus – 0:4 (0:1). Dukart pasižymėjo Emilis Forsbergas (19 min.
2017-03-25

Anglijos futbolo rinktinė tapo pateko į Europos futbolo čempionatą

Šeštadienį sužaistos dar ketverios 2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynės, kuriose pergales iškovojo namuose žaidusios komandos. Ypač svarbią pergalę iškovojo antrą vietą E grupėje užimanti Šveicarijos (15 tšk.) komanda, namuose 3:2 (0:1) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje likusią Slovėnijos (9 tšk.) ekipą. Beje po tikslių Milivojes Novakovičiaus (45 min.) ir Bostjano Cesaro (48 min.) smūgių slovėnai pirmavo 2:0, tačiau po Josipo Drmičiaus (80 min.