jonas rakickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas rakickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas rakickas“.

Sustiprėjusi „Sūduvos“ tinklinio komanda kelia tikslą grįžti į medalininkų gretas

Savaitgalį tęsėsi kovos Lietuvos vyrų tinklinio čempionate. Dvi pergales iš eilės iškovojo ir visą pergalių seriją iki trijų pratęsė Marijampolės "Sūduvos" tinklininkai. Jie namuose 3-0 (25:22, 25:22, 25:23) nugalėjo smarkiai atjaunėjusią Lietuvos čempionę "Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley-SM Tauro" komandą, o išvykoje 3-1 (25:16, 23:25, 25:22, 25:17) įveikė naujokę Kauno "Starto-LSU" ekipą. "Dar jaučiasi, kad mums tai yra sezono pradžia ir komanda dar tik įsivažiuoja.
2017-11-07

Vilniaus ir Šiaulių klubai – per žingsnį nuo Lietuvos tinklinio čempionato finalo

Sekmadienį sužaistose Lietuvos vyrų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynėse antrąsias pergales iškovojo ir per žingsnį nuo finalo atsidūrė „Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SM Dubysos“ klubai.
2017-03-27

Dėl Lietuvos moterų tinklinio čempionato aukso kausis Kauno ir Jonavos komandos

Po šeštadienį sužaistų antrųjų Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad balandžio 8–9 dienomis Šiaulių arenoje vykstančiuose finaluose dėl aukso medalių kovos „Kauno-ASU“ ir Jonavos „Achemos-KKSC“ ekipos. Pirmą kartą Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės išvykoje 3-0 (25:23, 25:14, 25:11) nugalėjo Vilniaus „SM Tauro-Claire-VTC“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0. „Nusiteikimas buvo, tačiau sunku iš naujo viską pradėti.