Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jevgenijus morozas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jevgenijus morozas“.

„Utenis“ atsisveikino su dviem saugais

Utenos „Utenio“ ekipą palieka sezono pradžioje ją papildęs saugas Viačeslavas Panfilovas ir antrus metus komandai atstovavęs Jevgenijus Morozas. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė sutarts su ukrainiečiu ir lietuviu. „Utenio“ klubas dėkoja žaidėjams už indėlį į Utenos futbolą ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.
2017-04-15

A lygoje – įvarčiai paskutinę ir pirmą kėlinio minutę

Ketvirtadienį A lygoje lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė Kauno „Stumbras“ ir Utenos „Utenis“. Įvarčiai kirto pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje. „Utenis“ savo varžovus pribloškė įvarčiu pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę Jevgenijus Morozas galingai mušė iš toli. Kamuolys atšoko tiesiai prieš tuščius vartus buvusiam Kirilui Levšinui.
2017-03-30

„Utenis“ lieka nepralaimėjęs, „Jonava“ trečiąkart sužaidė lygiosiomis

A lygoje nebeliko taškų nepraradusių komandų. Iki tol vienintelį žaistą mačą laimėjusį Utenos „Utenį“ sustabdė trečią sykį per trejas rungtynes lygiosiomis sužaidusi „Jonava“. Dviejų Aukštaitijos klubų akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 1:1 (1:1). Namų rungtynes Visagine žaidęs „Utenis“ pratęsė tai, ką pradėjo mače prieš Vilniaus „Žalgirį“, ir didžiąją dalį pirmojo kėlinio buvo geresnė aikštėje komanda bei pirmoji pelnė įvartį.
2017-03-18

„Spyris“ nubaudė jau atostogavusį „Klaipėdos granitą“

Išnaudojęs didžiules skylęs varžovų gynyboje Kauno „Spyris“ iškovojo jau 10-ą pergalę „SMScredit.lt A lygoje“. Čempionato debiutantai savo žiūrovų akivaizdoje dar pirmajame kėlinyje įmušė tris įvarčius ir anksčiau laiko išsprendė visus dvikovos prieš „Klaipėdos granitą“ klausimus – 4:1 (3:0). Iškovoti trys taškai leido kauniečiams pakilti į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkiant trejomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Klaipėdos „Atlantą“. Atostogų nuotaikomis gyvenusią uostamiesčio komandą „S...