jaysonas grangeris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaysonas grangeris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaysonas grangeris“.

Lietuviškoje „Baskonia“ ekipoje pokyčiai: komandą palieka Grangeris, tačiau likti gali Baldwinas

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ ekipa pradeda tarpsezonio darbus. Ispanijos lygos pusfinalyje 0:3 seriją prieš Madrido „Real“ pralaimėję baskai oficialiai atsisveokino su Jaysonu Grangeriu. Kiek anksčiau buvo skelbta, kad naują sutartį siūlys Wade‘ui Baldwinui, kuris antroje sezono dalyje buvo pagrindinis ekipos vedlys.
2022-06-14

Išsirinko šiltesnę vietą: „Žalgirį“ dominęs žaidėjas grįžta į Ispaniją

Kauno „Žalgirio“ komandą dominęs Jaysonas Grangeris karjerą tęs Vitorijos „Baskonia“ gretose. Pranešama, kad jis su baskais sudarys vienerių metų trukmės kontraktą, su galimybe jį pratęsti dar sezonui. 31 metų gynėjas praėjusiame sezone gynė Berlyno ALBA garbę, o prieš tai tris sezonus atstovavo būtent „Baskonia“ ekipai. Praėjusiame Eurolygos sezone jis rinkdavo 8,1 taško, atlikdavo 4,9 perdavimo ir atkovodavo 2,7 kamuolio.
2021-07-12

„Žalgirio“ pusfinalyje lauks čempionų barjeras

Paaiškėjo Kauno „Žalgirio“ varžovai Eurolygos pusfinalyje Belgrade. Jais tapo titulą ginantys Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkai. Čempionai ketvitfinalio seriją su Vitorijos „Baskonia“ laimėjo 3:1. „Fenerbahče“ ketvirtosiose rungtynėse svečiuose triumfavo 92:83 (25:19, 23:13, 24:30, 20:21). Šeimininkai mačo pradžioje žaidė pranašiau.
2018-04-27

Pamatykite: fantastinį metimą iš rūbinės pataikęs snaiperis netrukus nustebino labiau

Kauno „Žalgirio“ komandą šiame Eurolygos sezone abu kartus skandinęs Vitorijos „Baskonia“ legionierius Jaysonas Grangeris panašu, jog gali pataikyti iš bet kur. 9-is tritaškius metimus ir 34-is taškus per dvejas rungtynes kauniečiams atseikėjęs Ispanijos ekipos žaidėjas pasižymi stulbinančiais snaiperio sugebėjimais. Tą jis dar kartą įrodė pataikydamas fantastinį metimą treniruotės metu.
2018-03-29

„Žalgiris“ ir antrąkart šiame sezone sutalžytas Vitorijos krepšininkų

Kauno „Žalgiris“ ir antrąkart šiame sezone Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams pralaimėjo 20 taškų skirtumu. Pirmosios rungtynės Lietuvoje baigėsi 77:97, o antrosios ketvirtadienį Ispanijoje – 64:84 (19:27, 14:16, 12:24, 19:17). Šeimininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę.
2018-03-15

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

Eurolygoje – netikėti rezultatai

Antradienį Eurolygoje užfiksuoti netikėti rezultatai. Trejose krepšinio rungtynėse pergales šventė žemiau turnyro lentelėje žengusios komandos. Įspūdingą pasirodymą surengė Vitorijos „Baskonia“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Madrido „Real“ – 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12). Svečiai nepirmavo nė karto.
2017-11-15

Prastas Eurolygos vakaras lietuviams

Ketvirtadienį stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre Eurolygoje nesėkmę patyrė Artūro Gudaičio bei Manto Kalniečio Milano „AX Armani“. Itin apmaudžiai pralaimėjo ir Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. „AX Armani“ neturėjo jokių šansų Tel Avive, kur 68:79 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26) nusileido „Maccabi“. Milano komanda pirmavo 3:2, bet vėliau sąlygas diktavo „Maccabi“. Jos pranašumas 32-ąją minutę buvo išaugęs iki 21 taško (66:45). „Maccabi“ laimėjo, pataikiusi du tritaškius iš 12 (17 ...
2017-11-02

Trenerio pakeitimas nepadėjo – „Baskonia“ lieka be pergalių

Auka tapęs Pablo Prigioni atsistatydinimas išsigelbėjimu netapo. Vitorijos „Baskonia“ penktadienį Vokietijoje 78:72 (17:17, 15:18, 19:25, 21:18) krito prieš Bambergo „Brose“. Tai buvo ketvirtasis Ispanijos komandos pralaimėjimas iš tiek pat galimų. Svečiai rungtynes pradėjo 4:0, bet rezultatas greitai tapo lygus (6:6). 9-ąją minutę „Baskonia“ pirmavo 17:10. Kėlinį spurtu 7:0 baigė ir rezultatą išlygino „Brose“ (17:17). Atkakli kova vyko iki ketvirtojo kėlinio pradžios.
2017-10-27

Eurolyga: naudingas Luko Lekavičiaus žaidimas ir atsistatydinęs pirmasis treneris

Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni. L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA. Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11). CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę.