javi martinezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „javi martinezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „javi martinezas“.

Kortos atverstos: „Real“ ir „Bayern“ sudėtyse yra netikėtumų

UEFA paskelbė Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ sudėtis atsakomosioms Čempionų lygos futbolo rungtynėms Ispanijoje. Abiejų komandų vienuoliktukuose yra netikėtumų. Nei „Real“ starto sudėtyje, nei ant atsarginių žaidėjų suolo nėra Isco. Futbolininkas patyrė traumą pirmajame mače, bet vėliau treniravosi. Tai sukėlė spėlionių, kad saugas gali pasirodyti aikštėje. Dėl traumos nežais Dani Carvajalas. Futbolo pasaulis svarstė, kas užims jo poziciją. Tarp kandidatų buvo traumą gydęsis Nacho.
2018-05-01

Ketvirtfinaliai: faktai, mintys ir Ryčio Vyšniausko prognozės

Startuoja UEFA Čempionų lygos ketvirfinaliai. Portalas tv3.lt pateikia įdomiausius faktus, futbolininkų ir žaidėjų citatas bei komentatoriaus Ryčio Vyšniausko prognozes. Turino „Juventus“ – Madrido „Real“ Praėjusio UEFA Čempionų lygos finalo pakartojimas. Italijos ir Ispanijos čempionai pernai susitiko Kardife. Tąkart Velse „Real“ nugalėjo 4:1. Madrido komandai dublį pelnė Cristiano Ronaldo (20, 64 minutė), po įvartį pridėjo Casemiro (61 min.) ir Marco Asensio (90 min.
2018-04-03

Pirmasis futbolo spektaklis baigėsi „Real“ pergale

Trečiadienį Miunchene įvyko pirmasis futbolo spektaklis – UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalis tarp Europos grandų. Miuncheno „Bayern“ savo aikštėje pirmavo, bet persvaros neišsaugojo – Madrido „Real“ laimėjo 2:1 (0:1). Rungtynių pradžioje svečius į priekį galėjo išvesti Karimas Benzema. Prancūzas po vokiečio Toni Kroosas perdavimo smūgiavo galva. Kamuolys galingai atšoko nuo žemės, jį lietė „Bayern“ vartininkas Manuelis Neueris. Kamuolys pakeitė kryptį ir atsimušė į skersinį.
2017-04-13

Gynybinis futbolas, įvarčių fejerverkas, poros favoritas „Juventus“ ir būsimasis čempionas „Bayern“?

„Bayern“ laimės UEFA Čempionų lygą. O, jei su Miuncheno komanda pusfinalyje nežais Turino „Juventus“ ekipa, ji bus finale“, – po ištraukų ketvirtfinalio burtų drąsiai kalbėjo Čempionų lygą komentuojantis Rytis Vyšniauskas. Madrido „Atletico“ (Ispanija) – „Leicester City“ (Anglija) Gynybinis futbolas „Laukia gynybinis futbolas, neturėtų būti atvira kova. Manau, ši iš visų ketvirtfinalio porų – labiausiai gynybinė.
2017-03-18

Miuncheno „Bayern“ Vokietijoje ir toliau nepralaimi

13-ajame „Bundesliga“ ture eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ klubas. Bavarai išvykoje 3:1 nugalėjo „Schalke“ futbolinkus. Gynėjo pozicijoje žaidęs Davidas Alaba 9-ąją minutę po rikošeto išvedė „Bayern“ klubą į priekį. Visgi pranašumu svečiai ilgai nesidžiaugė, mat jau 17-ąją minutę dvidešimtmetis Maxas Meyeris puikiu smūgiu nuginklavo Manuelį Neuerį . Antrasis kėlinys priklausė Miuncheno klubui, o 69-ąją minutę po Arjeno Robbeno perdavimo Javi Martinezas išvedė „Bayern“ klubą į priekį.
2015-11-21

J. Martinezas: Xavi – geriausias saugas pasaulyje

Miuncheno „Bayern“ komandos narys Javi Martinezas su nekantrumu laukia artėjančių UEFA Čempionų lygos pusfinalio dvikovų su Ispanijos „Barcelona“ klubu. Futbolininkas įsitikinęs, kad visų futbolo gerbėjų laukia įspūdingas Europos milžinų susirėmimas. Kalbėdamas apie katalonų ekipą ispanas pagyrų negailėjo Xavi Hernandezui. Buvęs Bilbao „Athletic“ komandos universalusis žaidėjas mano, kad būtent šis futbolininkas yra pagrindinis „Barcos“ variklis bei, tuo pačiu, geriausias saugas pasaulyje.