jae crowderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jae crowderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jae crowderis“.

„Bucks“ nusprendė išsaugoti veteraną

Milvokio „Bucks“ komanda paskelbė apie pasirašytą kontraktą su Jae Crowderiu. Sutarties sąlygos neskelbiamos. Puolėjas praėjusį sezoną pradėjo Fynikso „Suns“ gretose ir praleido didžiąją dalį sezono, kol buvo iškeistas į „Bucks“ klubą. J.Crowderis vertinamas dėl savo patirties atkrintamosiose, kur jis iš viso sužaidė daugiau nei 110 rungtynių. Tačiau praėjusiame sezone strigo ir atkrintamųjų serijoje prieš Majamio „Heat“ žaisdavo apie 10 minučių.
2023-07-10

Reguliariojo sezono nugalėtojai pergalingai pradėjo konferencijos pusfinalį

Hiustono „Rockets“ pergalingai pradėjo Vakarų konferencijos pusfinalį. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono nugalėtojai 110:96 (34:21, 30:18, 22:29, 24:28) pranoko Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Šeimininkai rungtynes pradėjo 10:4, o kėlinį laimėjo dviženkle persvara – 34:21. Antrojo ketvirčio pradžioje skirtumas dar labiau išaugo (39:21), o pabaigoje pasiekė ir 27 taškus (64:37). „Rockets“ pranašimas ketvirtajame kėlinyje aptirpo (7...
2018-04-30

Paskutinę mainų dieną bombą numetę „Cavaliers" vadovai išsprogdino pusę komandos

Vasarą Kyrie Irvingą Klivlando „Cavaliers" gretose pakeitęs Isaiah Thomasas priverstas dar kartą krautis lagaminus. Paskutinę NBA mainų dieną lygą sudrebino mainai, kuriuose dar kartą nuskambėjo įžaidėjo pavardė, o įsismaginę „Cavs" klubo vadovai netrukus atliko dar kelis mainus ir per pora valandų pakeitė pusę komandos.
2018-02-08

Isaiah Thomas apie debiutą „Cavaliers“: tai buvo ypatinga naktis

Už Atlanto – istorinis momentas. NBA žvaigždė Isaiah Thomas išsigydė traumą ir solidžiai debiutavo Klivlando „Cavaliers“, padėjęs nugalėti Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus. Namie žaidusi Klivlando komanda laimėjo 127:110, o I. Thomas rungtyniavo tarsi nebūtų gavęs traumos. Įžaidėjas per 19 minučių pelnė 17 taškų. „Tai buvo ypatinga naktis, – po rungtynių švytėjo I. Thomas. – Nežaidžiau septynis mėnesius, tad jaučiausi puikiai, galėdamas varžytis su kita komanda.
2018-01-03

LeBronas Jamesas ir Dwyane’as Wade’as vėl žais kartu

Neseniai laisvuoju agentu tapęs Dwyane’as Wade’as pasirinko naują karjeros stotelę. NBA žvaigždė žais Klivlando „Cavaliers“, kur prisijungs prie žvaigždžių kupinos krepšinio komandos. 35-erių D. Wade’as vėl rungtyniaus kartu su geru draugu LeBronu Jamesu. Abu 2010–2014 metais žaidė Majamio „Heat“ ir dukart laimėjo NBA čempionatą.
2017-09-27

Avery Bradley tritaškis parbloškė „Cavaliers“

„Celtics“ sušvelnino NBA Rytų konferencijos finalo rezultatą – 1:2. Bostono krepšininkai, pralaimėję abejas rungtynes namie, atsigriebė Klivlande – vietos „Cavaliers“ nugalėjo 111:108 (24:35, 26:31, 32:21, 29:21). „Celtics“ pergalę išplėšė paskutinę sekundę pataikytas Avery Bradley tritaškis. Svečiai Klivlande vertėsi be lyderio Isaiah Thomaso. 28-erių įžaidėjui atsinaujino klubo trauma, dėl kurios 175 centimetrų ūgio mažylis šiame sezone nebežais.
2017-05-22

„Wizards“ serijos rezultatą išlygino laimėjusi lemiamu metimu

Vašingtono „Wizards“ išplėšė lemiamas, septintąsias, NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės komanda namie 92:91 (22:17, 19:25, 25:27, 26:22) palaužė Bostono „Celtics“ ir išlygino serijos rezultatą – 3:3. Didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo „Wizards“. Ji, pasibaigus ketvirčiui, buvo priekyje 22:17. Antrajame kėlinyje švieslentė dukart rodė lygų rezultatą (26:26 – 16 minutė, 28:28 – 17 min.
2017-05-13

„Wizards“ nepasiduoda – spurtavusi 22:0, sutriuškino „Celtics“

Vašingtono „Wizards“ laimėjo gyvybiškai svarbias trečiąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes. „Wizards“ namie surengė spurtą 22:0 ir 116:89 sutriuškino Bostono „Celtics“. Vašingtono krepšininkai sušvelnino serijos rezultatą – 1:2. Pirmajame kėlinyje rezultatas dukart buvo lygus (2:2 – 2 minutė, 12:12 – 6 min.). Tada sekė viską išsprendusi rungtynių atkarpa. Ją šeimininkai laimėjo 22:0 (34:12 – 11 min.). „Wizards“ pirmavo visą likusį mačo laiką.
2017-05-05

Pratęsimo dramą išgyvenusi „Celtics“ padvigubino serijos rezultatą

„Celtics“ NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje pirmauja 2:0. Bostono krepšininkai šiąnakt išgyveno pratęsimo dramą namie – 129:119 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Rungtynių pradžioje rezultatas dukart buvo lygus (3:3, 6:6). Tada „Wizards“ surengė spurtą 6:0 ir pabėgo 12:6 (4 minutė). Skirtumas netrukus pasiekė dviženklę ribą – 26:16 (7 min.
2017-05-03

„Celtics“ į fantastišką pergalę atvedė danties netekęs mažylis

Už Atlanto prasidėjo NBA konferencijų pusfinaliai. Pirmosiose rungtynėse puikią pergalę iškovojo Bostono „Celtics“. Geriausia reguliariojo sezono Rytų konferencijos komanda namie 123:111 nugalėjo Vašingtono „Wizards“. Svečiai rungtynes pradėjo fantastiškai ir 4-ąją minutę pirmavo 16:0! „Celtics“ iki kėlinio pabaigos atsigavo, bet po ketvirčio atsiliko 24:38. Šeimininkai varžovus pavijo antrajame kėlinyje – 20-ąją minutę rezultatas buvo lygus (49:49). Tačiau po pirmosios rungtynių pusės vis dar ...