jadkauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jadkauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jadkauskas“.

U-18 ledo rinktinės treneris: artimiausius 10 metų visada žaisime su vyresniais

Nacionalinės U-18 ledo ritulio rinktinės treneris Andrejus Jadkauskas kartu su rinktine grįžo iš pasaulio čempionato, kuriame Lietuva II diviziono „A“ grupėje iškovojo trečiąją vietą šešių komandų turnyre. Lietuvaičiai tik tašku atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios Rumunijos ir pirmąją vietą iškovojusios Korėjos rinktinės. Beje, Azijos komandą lietuviai įveikė per pratęsimą ir tapo vieninteliais, įveikusiais nugalėtojus, prane6a hockey.lt.
2012-04-12

Jaunieji ledo ritulininkai ruošiasi dvikovai su olandais

Lietuvos jaunių (U-18) ledo ritulio rinktinės vyriausiasis treneris Andrejus Jadkauskas teigia neskubantis skaičiuoti medalių aritmetikos. Pasak jo, galutiniai rezultatai paaiškės tik po paskutinės čempionato sirenos, teigiama pranešime spaudai. „Liko dvejos rungtynės, kuriose nebus lengva – nors Kroatijos ir Olandijos rinktinėms sekasi prastai, manau, kad lengva žaisti prieš juos tikrai nebus, - treneris. – Olandai yra čempionato šeimininkai ir jie darys viską, kad laimėtų.
2012-04-04

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė galvoja tik apie aukso medalius

Lietuvos ledo ritulio jaunių (U-18) rinktinė po varginančios dviejų dienų kelionės autobusu pasiekė Olandijos miestelį Heerenveen, kur  šeštadienį prasidės pasaulio čempionato 2-ojo diviziono, B grupės kovos. Nors kelionė buvo ilga, pasak vyriausiojo rinktinės trenerio Andrejaus Jadkausko, tai nesugadino žaidėjų nusiteikimo kovoti dėl medalių. „Nuotaikos – tik optimistinės, nors buvo sunki kelionė. Svarbiausia, kad visi atvažiavo sveiki ir gyvi, - sakė treneris po kelionės.
2012-03-30

A. Jadkauskas: jaunimo ledo ritulio rinktinėje vyravo disciplina ir tvarka

Ukrainoje, Donecke, vykusiame U-20 pasaulio ledo ritulio čempionate, II divizione „A“ grupėje antri liko lietuvaičiai, kuriuos nuo pirmosios vietos galbūt skyrė tik 2 sekundės. Praleidę apmaudų įvartį iki pratęsimo pabaigos likus 2 sekundėm, lietuviai kelią į aukštesnį divizioną atvėrė šeimininkei, Ukrainos komandai. Hockey.lt apie čempionato peripetijas kalbėjosi su rinktinės vyriausiuoju treneriu Andrejumi Jadkausku.