j. vardy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. vardy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. vardy“.

„Leicester“ namuose prarado svarbius taškus, „Liverpoolis“ laimėjo

Sekmadienį „Premier“ lygoje žaidžiamos dar tris 34-to turo rungtynės. Dėl titulo kovojantį „Leicester“ ekipa namuose prarado du svarbius namuose. „Lapės“ namuose rezultatu 2:2 (1:0) namuose sužaidė su „West Ham United“ ekipa. Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. 18-ąją minutę „lapių“ žvaigždė Jamie Vardy dar vienu tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. Antrasis kėlinys „Leicester‘ futbolininkams nesiklostė taip sėkmingai.
2016-04-17

„Leicester“ žengė dar vieną svarbų žingsnį link čempionų titulo

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos trejos 33-io turo rungtynės. Ir toliau prie čempionų titulo sėkmingai artėja „Leicester City“ klubas. „Lapės“ išvykoje rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo iškritimo zonoje esančią „Sunderland“ ekipą. Pirmoje vietoje esanti Lesterio ekipa į priekį išsiveržė 66-ąją minutę. Šį sezoną suspindėjęs Jamie Vardy aplėnkę varžovų gynėją ir išbėgęs vienas prieš vartininką šį nuginklavo.
2016-04-10

„Premier“ lygoje dramatiška „Arsenal“ pergalė prieš Lesterio „City“

Sekmadienį „Premier“ lygoje 26-ajame ture įvyko neeilinė dvikova. Londone, „Emirates“ stadione šeimininkai Londono „Arsenal“ priėmė lygos lyderiu Lesterio „City“ futbolininkus. Dėl titulo kovojančių komandų dvikovoje pergalę šventė Londono „Arsenal“ ekipa 2:1 (0:1). Pirmieji į priekį išsiveržė Lesterio futbolininkai. Baudos aikštelėje „Arsenal“ gynėjas Nacho Monrealis neleistinai nugriovė Jamie Vardį ir teisėjas nieko nelaukdamas paskyrė 11-os metrų baudinį į Petro Čecho gynamus vartus.
2016-02-14

„Premier“ lygoje J.Vardy nepasigailėjo „Liverpool“ futbolininkų

Antradienį netradiciškai buvo sužaistos aštuonios „Premier“ lygos rungtynės. Ir toliau stebuklą kuria „Leicester“ futbolininkai, kurie šįkart namuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Liverpool“ vienuolikę. „Premier“ lygoje prieš sezoną daugelio nurašyti Leicester „City“ futbolininkai ir toliau išlaiko pirmą poziciją lygoje. Lapės namuose nepasigailėjo ir legendinio „Liverpool“ klubo. Pirmjame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą, atakuojantį futbolą, tačiau nei vienai ekipai pasižymėti nepavyko.