j. grantas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. grantas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. grantas“.

Sirvydžio „Pistons“ po pratęsimo palaužė „Suns“

Deividas Sirvydis rungtynėms registruotas nebuvo, o jo ekipa Detroito „Pistons“ (2/7) namuose iškovojo sunkią pergalę. Šeimininkai 110:105 (20:29, 28:27, 24:20, 21:17, 17:12) po pratęsimo nugalėjo Fynikso „Suns“ (6/3). „Pistons“ už ausų į pergalę nutempė puikų sezoną žaidžiantis Jerami Grantas. Likus 9,6 sekundės ketvirtajame kėlinyje jo perdavimas Masonui Plumlee virto taškais. Kitoje aikštės pusėje Devinas Bookeris šovė pro šalį ir komandos žaidė pratęsimą.
2021-01-09

Kazys Maksvytis: tikiu, kad kiekviename mače kovosime dėl pergalės

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pasiruošimą sezonui, o šiandien į Lietuvą atvyksta visi trys legionieriai, kurie savaitgalį prisijungs prie aštuntąją dieną fizinio pasirengimo stovykloje plušančių žaidėjų.
2018-08-24

Jerai Grantas grįžta į uostamiestį

Klaipėdos „Neptūnas“ stiprina vidurio puolėjo poziciją ir į uostamiestį susigrąžino 2015–2016 bei 2016–2017 metų sezonuose komandai atstovavusį krepšininką Jerai Grantą. „Be galo džiaugiuosi sugrįždamas į Klaipėdą, – savo įspūdžiais dalijosi vidurio puolėjas. – Su šeima čia praleidome dvejus nuostabius metus ir tai labai padėjo apsispręsti priimant klubo pasiūlymą.
2018-07-19

NBA: Domantas Sabonis pelnė dvigubą dublį

NBA lygoje antrąją pergalę Minesotoje iškovojo „Indiana Pacers“ ekipa su Domantu Saboniu, kuri 130:107 (33:20, 28:41, 37:23, 32:23) nugalėjo „Timberwolves“. Starto penkete pasirodęs D. Sabonis per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/7 dvitašk., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko penkis rezultatyvius perdavimus, padarė tris klaidas ir tris kartus prasižengė.
2017-10-25

Klaipėdoje „Neptūnas“ sumušė „Žalgirį“

Antrosiose LKL finalo serijos rungtynės parodė, kad Klaipėdos „Neptūnas“ parako dar turi. Klaipėdiečiai net 76:54 namuose susitvarkė su praėjusių metų čempionu Kauno „Žalgiriu“. Serijoje uostamiesčio ekipa atstatė lygybę 1:1. Klaipėdos „Neptūnas“ rungtynes pradėjo sėkmingiau ir sužaidus beveik pusę pirmojo ketvirčio pirmavo 10:2, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 21:11 uostamiesčio ekipos naudai. Antrajame kėlinyje „Neptūnas apsukų nemažino ir spurtavo 10:0 bei įgijo 20-ties taškų persvarą.